Вівторок, 3 Жовтня

Вівторок, 18 жовтня 2022 — РІО Бердичів

Такі слова звучали сьогодні на терміновій нараді у міськвиконкомі за участю представників обленерго. Нижче подаємо репортаж з цього засідання, який щойно опублікували на офіційному сайті міста

Опубліковано в ЖКГ

Але до цього часу адвокати першого заступника міського голови Артема Азізова, підозрюваного у розтраті дизельного палива з матеріального резерву, не отримали для ознайомлення всіх матеріалів кримінального провадження.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Протягом останніх двох тижнів ворог наносить регулярних масових ударів по об’єктах інфраструктури по всій території України. На Житомирщині є прильоти, які призвели до знеструмлення обласного центру та на певний час зупинили його життєдіяльність і функціонування окремих об’єктів, вплинули на рух транспорту - унеможливили курсування тролейбусів і трамваїв. 

Опубліковано в ЖКГ

Про частковий перехід освітян міста на онлайн-роботу повідомила заступниця начальника управління освіти і науки Бердичівської міської ради Світлана Басюк.

Опубліковано в Освіта

У Публічній бібліотечній з філіями Бердичівської міської ТГ - черговий збір для ЗСУ. Цього разу – не продуктовий, а, скоріше, побутовий. Тут збирають тканину для пошиття білизни українським воїнам на передовій. Вважають, саме таке спіднє, пошите власними руками, з хорошої простої натуральної матерії, яка, певні, лежить без діла чи не у кожному домі, стане у нагоді нашим захисникам. Колись її складували і запасались нею про всяк, але так і не використали. Тепер час застосувати складене настав!

Опубліковано в Пригоди

П'ять діб під адмінарештом проведе бердичівлянин за психологічне насильство щодо батьків. На поведінку сина, котрий зловживає спиртним, лається та погрожує розправою, на початку вересня поскаржилась мати. 

Опубліковано в Офіційна інформація

А відбудеться вона 27 жовтня о 10.00 в актовій залі міськвиконкому.

 

Опубліковано в Політика

Про це повідомили на офіційному сайті міста:

 

Опубліковано в ЖКГ

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.