Вівторок, 3 Жовтня

Четвер, 20 жовтня 2022 — РІО Бердичів

Це стало зрозуміло за результатами кількох сьогоднішніх нарад у міськвиконкомі. Головна проблема – відсутність гарантованого електрозабезпечення.

 

Опубліковано в Офіційна інформація

Саме кошти, які сплачують клієнти за доставку, — головне джерело функціонування та фінансування газорозподільної компанії, встановлене державою.

Опубліковано в ЖКГ

Поточну ситуацію у сфері енергозабезпечення міста обговорили на спільній нараді представники міської влади, місцевого РЕМ та директори найбільших підприємств громади.

Опубліковано в ЖКГ

Сьогодні ранок зустрів містян поривчастим вітром і пронизуючим холодом. Після нетривалого потепління у місто повертається негода. Якщо вірити синоптикам, періодично знову йтимуть дощі, а температура повітря вранці буде доволі низькою.

Опубліковано в Пригоди

Вчорашнє засідання депутатської комісії було дуже цікавим не тільки наприкінці її роботи, але й від самого початку.

Опубліковано в Бізнес

Мистецько-патріотична презентація «Краса проти війни» пройшла у виставковій залі Музею історії міста Бердичева. «Театр мод» ПТУ № 4 демонстрував одяг і прикраси, виготовлені місцевими майстринями. Посил події – поділиться радістю творчості, подарувати позитивну енергію та оптимістичний настрій… З мистецтвом – до Перемоги!

Опубліковано в Культура

18 жовтня під час перевірки інформації про ймовірне зберігання жителем райцентру наркотичних речовин поліцейські провели огляд його помешкання. Під час слідчих дій правоохоронці виявили психотропні речовини, пристосування для їх виготовлення, лабораторний посуд та прекурсори.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

В кожному місті є осередки, до яких тягнуться люди, коли виникає потреба в спілкуванні, допомозі, підтримці. В нашому місті одним із них є Молодіжний центр «М-Формація», розташована в приміщенні центральної міської бібліотеки. В такий важкий час, який зараз переживає наша країна, людям легше пройти ці випробування, коли вони допомагають іншим.

Опубліковано в Культура

Іншого пояснення тому, що сталось вчора на засіданні постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики, антикорупційної та інформаційної політики знайти важко.

 

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

На Житомирщині Служба безпеки України продовжує системно виявляти та блокувати ворожих пропагандистів, які виправдовують російську агресію, розповсюджують матеріали із закликами до агресивної війни та геноциду українців, а також дискредитують наших захисників.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка
Сторінка 1 із 2

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.