Вівторок, 3 Жовтня

Середа, 26 жовтня 2022 — РІО Бердичів

Компанія пропонує споживачам газу відмовитися від паперових платіжок й проводить акцію з подарунками.

Опубліковано в ЖКГ

О 04.00 год. 30 жовтня містяни традиційно переведуть стрілки годинника на годину назад. Питання переходу з літнього на зимовий час і навпаки восени і весною та його доцільність регулярно в сезон цікавить українців і викликає протиріччя. Одні вважають його непотрібним, інші, їм не противагу, переконані, що завдяки такому незначному зміщенні у часі можна значно зекономити на споживанні електроенергії. Побутує також думка, що таким чином вдається віднайти баланс між часом біологічним та календарним.

Опубліковано в Пригоди

До Бердичівського районного відділу поліції звернулась місцева жителька, яка повідомила про крадіжку мобільного телефону.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Крім вимушених знеструмлень задля економії електроенергії і підтримки здатності країни вистояти під час атак ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури, працівники РЕМу паралельно проводять планові ремонтні роботи на лініях електропередач, про які заздалегідь повідомляють користувачів. Такі проходять і зараз, а їх графік ми публікуємо на сайті «РІО-Бердичів».

Опубліковано в ЖКГ

Сьогодні вранці знімальна група обласного телебачення приїхала у Бердичів, щоб зробити репортаж про районну лікарню та перспективи її розвитку.

Опубліковано в Медицина

За публічного обвинувачення прокурорів Бердичівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у скоєнні умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя у момент заподіяння (ч. 1 ст. 121 КК України). Зловмисника засуджено до 5 років позбавлення волі.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Мова про це попередньо вже йшла і ми писали, що новина про таку урядову ініціативу збурила інформаційний простір. Тоді журналісту газети «РІО-Бердичів» вдалось дізнатись, що, станом на липень поточного 2022 року, у громадських роботах у нашому місті протягом останніх півроку ніхто з безробітних не долучався.

Опубліковано в Політика

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.