Вівторок, 3 Жовтня

П'ятниця, 28 жовтня 2022 — РІО Бердичів

Смартфони та інші пристрої, що підключені до мережі, самостійно змінять час. А от годинники, які не мають зв’язку з інтернетом, потрібно буде перевести власноруч. Інакше можлива плутанина.

Опубліковано в Пригоди

Вопрос ремонта периодически возникает в каждой семье. Иногда просто хочется освежить интерьер, а бывает приходит время капитально отремонтировать жилище или полностью спроектировать каждый уголок новопостроенного дома, а это - задача не из простых. Интерьер, созданием которого занимался владелец и проект от дизайнера кардинально отличаются между собой. Не нужно разбираться в тонкостях оформления пространства, чтобы увидеть разницу - она кроется в мелочах и очень заметна.  

Опубліковано в Бізнес

27 жовтня працівники сектору дізнання Бердичівського районного відділу поліції спільно з оперативниками Управління боротьби з наркозлочинністю ДБН НПУ провели санкціонований обшук за місцем проживання 37-річного бердичівлянина. У результаті виявили та вилучили нарковмісні рослини та суху подрібнену рослинну масу.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

 Мова іде про котельню, розташовану в дворі за будівлею казначейства. Хоча саме казначейство має адресу вул. Чорновола, 9, але котельня, чомусь, за документами має адресу вул. Житомирська, 14А.

Опубліковано в Бізнес

Усі ми один одному сусіди. Різні, але дуже схожі у прагненні жити в мирній, квітучій та незалежній країні і бути вільною нацією. Благодійний Фестиваль сусідів пройшов у Бердичеві. Ініціатор події – Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської територіальної громади. Осінній Fest об’єднав усіх, хто наприкінці жовтня завітав на вул. Вінницьку, 10, де на майданчику розташувалися різні міні-локації.   

Опубліковано в Культура

Великий перелік якісного і сертифікованого обладнання представлений у 104.ua Клієнтському просторі у 17 населених пунктах Житомирщини та на сайті market.104.ua, Кожна позиція доступна до замовлення, а персональний менеджер проконсультує та здійснить підбір з огляду на запит клієнта.

Опубліковано в ЖКГ

Але на головні питання: «Де паливо і скільки його?», - так і не відповів. Та про все по порядку.

 

Опубліковано в Політика

Разнообразие автомобильных ковриков наталкивает на мысль о том, что подобрать качественный продукт довольно сложно. На самом деле все не так, ведь главное в этом деле иметь базовые предпочтения и отталкиваться от необходимых характеристик. Более того, большой выбор позволяет проанализировать несколько вариантов, сравнить их и отдать предпочтение самому выгодному. Именно это и предлагает магазин автомобильных аксессуаров Sotra.ua, который радует разнообразием ассортимента. Особой популярностью среди всех вариантов пользуются Weathertech коврики, которые неспроста сумели завоевать доверие множества автовладельцев Украины.

Опубліковано в Авто

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.