Вівторок, 3 Жовтня

Середа, 05 жовтня 2022 — РІО Бердичів

У міжопалювальний період працівниками АТ «Житомиргазу» завершено модернізацію об’єктів критичної інфраструктури у межах джерел фінансування затверджених НКРЕКП. Фахівці підприємства виконали повірку та заміну лічильників для точності обліку споживання газу, обстежили газорозподільчі мережі контрольно-приладовим методом, локалізовували витоки газу та продовжують забезпечувати стабільність доставки газу усім категоріям споживачів. Цілодобово стоїть на варті аварійно-диспетчерська служба 104. Цей комплекс робіт здійснюється за рахунок тарифу на розподіл газу.

Опубліковано в ЖКГ

Важко переоцінити значення електропостачання в сучасному світі. Коли вимикають світло, одразу зупиняється вся робота. Відсутність електрики вносить свої корективи у графіки, змушує дедлайни горіти, а іноді ставить під загрозу людські життя. Тому нині, аби негода чи будь-яка позаштатна ситуація не вплинула на електрифікацію, завбачливі користувачі купують автономні станції живлення, які у разі чого можуть забезпечити світлом житло, офіс, заправку, підтримати функціонування заводу чи профільного закладу.

Опубліковано в Технології

Командно-штабні навчання з такою легендою, за участю голів всіх територіальних громад Бердичівського району та військових територіальної оборони розпочались сьогодні в актовій залі міськвиконкому.

Опубліковано в Пригоди

Історія про передане Бердичеву дизельне пальне для формування матеріального резерву територіальної громади вже стала в місті майже легендою, не досягнувши навіть чверті свого логічного розвитку.

Опубліковано в Політика

Ухвалено кінцеве рішення у справі про п’ять злочинних епізодів, скоєних чоловіком із погашеною судимістю, який на час постановлення даного вироку «відзначився» ще й в іншому районі Житомирщини: там судове слідство триває.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Бердичівські надзвичайники регулярно доводять свою професійну майстерність, проводять навчання та відпрацювання, аби завжди бути готовими до будь-яких позаштатних ситуацій. Беруть участь бердичівляни і у різноманітних змаганнях, які проходять між різними підрозділами пожежних частин, з яких часто повертаються з нагородами.

Опубліковано в Пригоди

У середу, 5 жовтня з 09.00 до 17.00 у Бердичеві деякі вулиці та окремі об’єкти будуть знеструмлені.

Опубліковано в ЖКГ

Працівники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу затримали місцевого жителя, підозрюваного у продажі наркотичних засобів, а слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального діяння. Чоловікові може загрожувати до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.