Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Середа, 01 червня 2022 — РІО Бердичів

Благодійну ярмарку та майстер-класи для дітей провели у Бердичеві 29 травня місцеві активісти та працівники 30 Гарнізонного Будинку Офіцерів. Також діти могли покуштувати смаколики і пострибати на батутах.

Опубліковано в Культура

Останній день весни… Не такою ми її уявляли, не такою. Весна прийшла – сувора і тривожна. Але всупереч ворожому натиску її не знищити, не подолати нашу жагу до перемоги. Весна ступила на землю з квітами та піснями, зігріваючи душу надією. І знову музика життя народжувалася в серці, проростаючи любов’ю до Батьківщини... В останній день травня мелодії натхнення, єдності та миру розливались актовою залою Бердичівської музичної школи. Випускний вечір–2022…

Опубліковано в Освіта

З доповіддю про стан законності та заходи щодо її зміцнення одразу після начальника поліції виступив на другому пленарному засіданні сесії міської ради керівник Бердичівської окружної прокуратури Віталій Шпак. Коротко він озвучив основні результати роботи окружної прокуратури в минулому році і за 4 місяці уже цього року.

Опубліковано в Офіційна інформація

Останнім часом на сесії міської ради, її пленарних засіданнях, великої популярності набирає переголосування за те чи інше питання. З першого разу голосами депутатів рішення не приймається, а потім хтось із представників політичних фракцій після певних пояснень чи претензій, висловлених у залі, пропонує повернутися до питання.

Опубліковано в ЖКГ

День захисту дітей під час війни набуває зовсім інше значення, ніж в мирне сьогодення, але дітям все одно хочеться сміху і радості.

 

Опубліковано в Культура

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.