Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Середа, 22 червня 2022 — РІО Бердичів

Подібні тренування проводяться регулярно, раз у три місяці, з усім особовим складом.

Опубліковано в Пригоди

Ціни на газ і тепло протягом війни і перші півроку після її закінчення змінюватись не будуть. Тобто ті тарифи, які діяли станом на 24 лютого 2022 року, поки стануть фіксованими і незмінними для українців, зокрема і для бердичівлян.

Опубліковано в ЖКГ

З метою попередження надзвичайних подій на воді, у вівторок, 21 червня, рятувальники провели рейд в Бердичеві на місцевій водоймі.

Опубліковано в Пригоди

Оштрафовано бердичівлянку, чия неповнолітня дочка палила цигарки у громадському місці. Правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 175 КУпАП, зафіксували у травні цього року по вул. Вінницькій, і так як дівчина не досягла віку, з якого настає адмінвідповідальність, протокол було складено на маму – за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Опубліковано в Пригоди

Про це на своєму сайті сповістила Швайківська територіальна громада.

Опубліковано в Політика

Перчатки – важный элемент экипировки голкипера. Уважающие себя игроки никогда не выходят на поле с голыми руками, ведь это не только неудобно, но и травмоопасно. Естественно, перед покупкой многие, а особенно начинающие футболисты, теряются. Выбор поистине огромен, и какой модели отдать предпочтение, не совсем понятно. Попробуем разобраться в этом вопросе. 

Опубліковано в Спорт

Безпека вашого будинку залежить від технічного стану газових мереж. Один раз на рік їх необхідно фахово обстежити.

Опубліковано в ЖКГ

Про пішохідний перехід через залізницю по вулиці Пушкіна вже писали і говорили не раз і не два, але ситуація там лише погіршилась.

 

Опубліковано в Пригоди

Про що вчора сповістив офіційний сайт міста. З фотографії не було зрозуміло, де саме проходили перемовини, а з тексту слідувало, що радник мера Гданська та очільник їхнього водоканалу напряму приїхали до Бердичева з метою всебічної допомоги і підтримки нашого міста.

Опубліковано в ЖКГ

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.