Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Четвер, 09 червня 2022 — РІО Бердичів

Майже щодня до чергової частини Бердичівського районного відділу поліції надходять повідомлення про вчинення домашнього насильства.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Болюча тема переходу через залізничні колії у Бердичеві, точніше його відсутності, викликає все більше і більше обурення серед місцевого населення.

Опубліковано в ЖКГ

Аби застерегти населення області від необережності під час відпочинку біля води рятувальники постійно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу.

Опубліковано в Офіційна інформація

Правоохоронці встановлюють місце знаходження Солов’я Юрія Сергійовича, 1983 року народження, який 8 червня 2022 року самовільно залишив медико-соціальну установу у м. Бердичеві та донині про його
місцеперебування нічого невідомо.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Тут заздалегідь обгородили буйками зону для купання, постійно прибирають територію та працює туалет.

Опубліковано в Пригоди

Особам, яким призначено пенсію, органи Пенсійного фонду України видають пенсійні посвідчення на підставі заяви на виготовлення пенсійного посвідчення. 

Опубліковано в Офіційна інформація

В міжопалювальний період саме час провести технічне обслуговування газових мереж вашого будинку чи квартири. Про це нагадують у АТ «Житомиргаз». Послуга передбачає перевірку мереж на герметичність, щільність з’єднань, справність кранів, цілісність шлангів тощо.

Опубліковано в ЖКГ

Дорогостоящие покупки, предстоящее путешествие, желание открыть вклад в иностранной валюте – это лишь часть причин, заставляющих обратиться в пункт обмена и совершить тот самый обмен валюты. Обывателю все кажется настолько простым, что он даже на задумывается о возможных рисках. Скептики вспомнят о необходимости сравнить курс, который предлагают соответствующие компании. К сожалению, помимо этого, существует немало других «подводных камней».

Опубліковано в Бізнес

Сьогодні вночі близько першої години ночі на території Новоград-Волинського, що на Житомирщині, прогримів вибух.

Опубліковано в Пригоди

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.