Вівторок, 4 Жовтня

Понеділок, 11 липня 2022 — РІО Бердичів

Сьогодні, 11 липня, у внутрішньому чаті пунктів обміну основні світові валюти зрівнялись у продажу, і лише десять копійок відділяє їх при купівлі.

Опубліковано в Бізнес

Це стало відомо вузькому колу осіб, які зібрались в четвер по обіді в актовій залі бердичівського міськвиконкому.

Опубліковано в ЖКГ

Жителі Донбасу, Харківщини та півдня України, які обрали місцем свого тимчасового прихистку наше місто Бердичів в суботу отримали продукти харчування.

Опубліковано в Пригоди

Щороку традиційно в липні у Бердичеві відбуваються святкування на честь Ікони Матері Божої Бердичівської за участю десятків тисяч паломників з України та з-за кордону. Цьогорічне святкування свята Матері Божої Бердичівської через повномасштабну війну та військовий стан в Україні відбудеться в обмеженому форматі відповідно до законодавства України в часі військового стану.

Опубліковано в Релігія

Нещодавно інформаційний простір збурила новина від очільника уряду про те, що безробітних будуть залучати до суспільних робіт по розбиранню завалів, будівництва захисних споруд, благоустрою, ремонтних чи сільськогосподарських робіт.

Опубліковано в Політика

В Андрушівці відбувся турнір з футболу «Fortuna Cup 2022» серед юнаків 2012 року народження. У змаганнях взяли участь чотирнадцять команд з Житомирської та Вінницької областей.

Опубліковано в Спорт

Війна продовжує невблаганно забирати кращих жителів Бердичівського району. Сміливі, чесні, мужні та відважні, вони покинули свої цивільні справи та взяли до рук зброю, аби протистояти ворогу. Саме на цих людях сьогодні тримається весь цивілізований світ, який українські патріоти боронять ціною свого життя.

 

Опубліковано в Офіційна інформація

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.