П'ятниця, 30 Вересня

Четвер, 14 липня 2022 — РІО Бердичів

Від редактора: Слово «переселенці» увійшло в наш лексикон ще в 2014 році, коли люди з Донбасу почали з’являтись у наших містах. Але їх було дуже важко розговорити, розпитати, щось дізнатись, бо для кожного вимушене переселення з рідних міст було трагедією, про яку не хотіли говорити.

Після 24 лютого це слово наповнилось новим змістом, і вже ні на день не виходило з ужитку. І ось, нарешті, вдалось знайти людину, яка погодилась описати свої відчуття від переселення з рідних місць до нашого Бердичева. І ми навіть не сподівались, що цей текст буде називатись саме так. 

Опубліковано в Інтерв’ю

Комфорт та затишок в облаштуванні приміщення – це ті основи, якими ми, зазвичай, керуємося при продумуванні інтер’єру. Особливий акцент при цьому припадає на вікна, адже дуже важливою є зручність при регулюванні освітлення в приміщенні, щоб при цьому зберігалася не тільки функціональність, але й приємний естетичний вигляд.

Опубліковано в Технології

Під ворожими обстрілами знову опинилася Вінничина: сьогодні вдень чотири ракети цілили точно у центр міста. Російська армія вкотре б’є не по військовим об’єктам, а по цивільній інфраструктурі, несучи за собою важкі втрати.

Опубліковано в Політика

На сесії міської ради, хоча і визнали слушною мою пропозицію до Програми децентралізації опалення, яка передбачала відключення комунальної котельні по вул. Житомирській, 78, та переведення всього мікрорайону на індивідуальне опалення, але недостатньо економічно обґрунтованою.

Опубліковано в ЖКГ

У середу, 13 липня, небо плакало разом із рідними і близькими, коли вони разом з односельчанами, друзями та всіма жителями Гришковецької громади проводжали в останній путь відважного воїна, який загинув, захищаючи Україну.

Опубліковано в Політика

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.