Середа, 7 Червня

Вівторок, 05 липня 2022 — РІО Бердичів

До уваги платників податків!

Опубліковано в Офіційна інформація

Сім’я, у якій цього травня нетвереза мати подзвонила на «102» із проханням забрати сина до притулку, бо не може з ним упоратись, знову привернула до себе увагу: зафіксовано чергові правопорушення.

Опубліковано в Офіційна інформація

Саме з повноліттям асоціюється 18-та річниця створення 26 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Опубліковано в Пригоди

На початку літа до пожежників стали надходити повідомлення про те, що у східній околиці Бердичева «димить» земля. Курілося над невеличкою ділянкою долини струмка, який протікає з Семенівки в напрямку міста.

 

Опубліковано в Пригоди

Два тижні тому КНП «Бердичівська міська лікарня» отримала у подарунок укомплектований санітарний автомобіль – транспорт, який вкрай необхідний для надання медичної допомоги і порятунку людських життів.

Опубліковано в Медицина

Посівний календар червень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.