Неділя, 3 Грудня

Четвер, 07 липня 2022 — РІО Бердичів

Адже вже кілька тижнів, як цей рудимент радянських часів знову довелось згадати тисячам бердичівлян. Вони шикуються тут з самого ранку, періодично роблять перекличку, бігають за додатковими документами. І все для того, щоб отримати назад свої кошти.

 

Опубліковано в ЖКГ

Доброю традицією стає приїзд до Бердичева Житомирського обласного центру крові. Адже бажаючих здати життєво необхідну рідину і тим самим допомогти тим, хто цього потребує, щоразу приходить дуже багато. Більше того, кількість таких донорів виходить ще й понаднормово, тому всіх не встигають прийняти. Їх записують до резервного списку, щоб людина могла здати кров наступного разу по приїзду фахівців центру або ж безпосередньо у Житомирі, якщо є така можливість.

Опубліковано в Медицина

Не лише жінки потерпають від домашнього насильства – про це свідчить справа, яку вирішував днями Бердичівський міськрайонний суд.

Опубліковано в Офіційна інформація

Пошкодив асфальт – плати штраф. Саме такий «вердикт» винесли члени адміністративної комісії чоловіку за порушення правил благоустрою Бердичева та статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Опубліковано в ЖКГ

Польща активно продовжує надавати необхідну допомогу для нашого міста.

Опубліковано в Медицина

Всі ми добре знаємо, якою є сила Фейсбуку, коли це стосується допомоги людині у боротьбі з недугою.

Опубліковано в Медицина

У п’ятницю, 15 липня 2022 року у Відділі обслуговування громадян №3 (сервісному центрі) управління обслуговування громадян Головного  управління Пенсійного фонду України в Житомирській області відбудеться “пряма телефонна лінія” з питань пенсійного забезпечення громадян.

Опубліковано в Офіційна інформація

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.