П'ятниця, 9 Червня

П'ятниця, 24 лютого 2023 — РІО Бердичів

Посадка рослин в відкритий ґрунт в перший місяць весни – це дуже кропітка і серйозна справа.

Опубліковано в Сад та Город

Є речі, які залишаються поза модою та часом, є вічною класикою і ніколи не втратять своєї актуальності. Серед них - наручні годинники. Хоча з появою мобільних телефонів дехто перестав носити їх на зап’ясті, та все ж у більшості сучасні люди лишаються вірними їм не тільки як зручному і функціональному аксесуару, а й як стильному доповненню до образу та способу підкреслити власний статус. Найкраще впоратись із останнім завданням здатні швейцарські годинники.

Опубліковано в Бізнес

Десь на генетичному рівні з першим подихом весни в українців з’являється невимовна жага «щось» посадити в землю. Немає більшої радості, коли зелені паростки кріпнуть, набираються сил та готуються до того, щоб порадувати господарів своїми першими плодами. Але, щоб все було так, як треба враховується багато чинників. Досвідчені городники і садоводи зазвичай звертають увагу:

Опубліковано в Сад та Город

Вчора в приміщенні міської бібліотеки відбулось офіційне звітування за 2022 рік депутатів Бердичівської міської ради, які входять до партійної фракції «Слуга народу».

 

Опубліковано в Політика

Топка – самая важная часть камина, именно в ней происходит сгорание топлива. Поэтому для комфортного и безопасного использования, топка должна быть оснащена мощной тягой и герметично закрываться. Выбору топки следует уделить особое внимание – от этого зависит ваша безопасность. 

Опубліковано в Технології

Ми неодноразово писали про цю справу, але коротко нагадаємо фабулу.

Опубліковано в ЖКГ

365 днів стійкості та незламності у війні, 365 днів повномасштабного російського вторгнення, 9 років війни проти України. Разом із документалістами фотокореспонденти фіксують її події, показують суворі реалії сьогодення, пишуть літопис наших втрат, героїзму та перемог. В об’єктиві – руїни і страждання, сплюндрована земля, сповнені болю та жаху очі і люди, які творять історію, які захищають наше майбутнє. Фотовиставка «365» – спільний проєкт Музею історії міста Бердичева та ГО «Бердичівська школа практичної фотографії».

Опубліковано в Культура

Восстановительный период затрагивает 2 стадии: устранение последствий инсульта и предупреждение появления следующего приступа.

Опубліковано в Медицина

 Лише нещодавно ми писали, що в Бердичівській районній раді четверо депутатів подали заяви про припинення своїх повноважень, як стало відомо, що аналогічний процес розпочався і в міській.

Опубліковано в Політика

А трохи оговтавшись, того фатального ранку бердичівляни вишикувались у величезні черги.

Опубліковано в Фоторепортаж
Сторінка 1 із 2

Посівний календар червень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.