Неділя, 3 Грудня

Вівторок, 07 березня 2023 — РІО Бердичів

Інформацію про такі дослідження нещодавно зовсім випадково вдалось знайти на сайті «Прозоро».

 

Опубліковано в Пригоди
Вівторок, 07 березня 2023 16:33

Пісний майонез без яєць

Соус готуємо блендером дуже швидко. Отримуємо натуральний корисний майонез, який підійде тим, хто з певних причин не вживає в їжу яйця. Пісний майонез в домашніх умовах можна готувати безпосередньо перед використанням або завчасно. Регулюючи пропорції складових ви можете отримати майонез, який вам більше всього смакуватиме.

Опубліковано в Пісні страви

Весна - це не тільки про розквіт природи, а й про сплеск жіночності і краси, її пробудження від зимового сну, бажання бути красивою та доглянутою. Багато залежить від внутрішнього стану, звичайно, але і без секретних дієвих косметичних спецзасобів засяяти також не вдасться.

Опубліковано в Краса та Здоров’я

Міжнародна добровільна клубна організація «Ротарі», вже 8 рік поспіль організовує поїздку для дітей загиблих одного з батьків (військових) віком від 8 до 12 років.

Опубліковано в Офіційна інформація

Ми вже писали про аварію на каналізаційному колекторі в районі Дитячого світу, де бетонні труби півметрового діаметра перетворились в решето.

 

Опубліковано в ЖКГ

3 березня у Житомирі відбулася Х Звітно-виборної асамблея Відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. До участі у звітно-виборній Асамблеї долучився міністр молоді та спорту України, президент НОК України Вадим Гутцайт.

Опубліковано в Спорт

Для зняття напруги та надання дітям психоемоційної підтримки у Бердичеві відкрили сенсорну кімнату.

Опубліковано в Пригоди

Вже не вперше волонтери цієї організації долучаються до різноманітних акцій на підтримку ЗСУ. І не тільки долучаються, а й стають організаторами і натхненниками більшості з них.

 

Опубліковано в Культура
Вівторок, 07 березня 2023 09:31

Даруйте близьким радість…

інтернет-магазин подарунків та сувенірів

Наразі українське суспільство живе в екстремальних умовах, значно порушився звичний спосіб життя, а постійне напруження і стреси як психотравмівні чинники погіршують стан здоров’я. Існує багато вправ та методик, які допомагають справлятися зі стресом та напругою, знижують рівень тривожності, допомагають відновити психологічний ресурс. Користуватися ними закликають лікарі, психологи, педагоги.

Опубліковано в Поради

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на середу, 8 березня

Опубліковано в Гороскоп

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.