П'ятниця, 29 Вересня

Середа, 19 січня 2022 — РІО Бердичів

На засіданні адміністративної комісії у міській раді сьогодні було розглянуто протокол, складений на продавчиню магазину по вулиці Козацькій.

Опубліковано в Пригоди

УЗ - исследование – современный и безопасный метод изучения и визуализации всех органов и систем организма. Звуковые волны с определенной частотой отражаются от обследуемого участка, изображение выводится на монитор и врач, благодаря этому, может сделать свое заключение. Методика неинвазивна и безболезненна, при этом позволяет распознать большинство заболеваний на самом раннем этапе. УЗИ в Днепропетровске назначают даже беременным женщинам и новорожденным детям, поскольку оно почти не имеет противопоказаний. Пройти его можно в «Daily Medical» - частном медицинском центре, оборудованном самой современной аппаратурой. При этом важно знать, как подготовиться к УЗИ, ведь от этого будет зависеть очень многое.

Опубліковано в Медицина

Хороший здоровый сон обеспечивает отличную работоспособность в течение дня, хорошее самочувствие и настроение. Для того, чтобы всегда высыпаться, нужно обеспечить качественное спальное место, подходящие подушки и все спальные принадлежности. Для тех, кто часто бывает в разъездах также нужно стараться соблюдать правила здорового сна. Можно приобрести подушки для путешествий оптом, выбрать оптимальный вариант под свои потребности. При выборе данного изделия нужно учитывать жесткость, материал наполнителя, а также её размеры. Все подушки делятся на несколько видов и у каждого есть своё предназначение.

Опубліковано в Поради

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на цей день 

Опубліковано в Гороскоп

18 січня до поліції звернулась бердичівлянка із заявою про шахрайство. Нині у рамках досудового розслідування поліцейські встановлюють особу, причетну до правопорушення. Разом з тим правоохоронці закликають громадян бути більш обачними, укладаючи угоди купівлі та продажу у віртуальному просторі.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

19 січня о 03:20 на пункт зв'язку 9 ДПРЧ 2 ДПРЗ надійшло повідомлення про загоряння легкового автомобіля.

Опубліковано в Пригоди

Доброю традицією стає приїзд до Бедичева працівників Житомирського обласного центру крові. А головне – ця традиція ще й дуже важлива і потрібна для людей, яким донорська кров рятує життя. Кілька хвилин для донора – і пацієнт медичного закладу має шанс на покращення здоров’я та збереження життя.

Опубліковано в Медицина

Завершився процес пілотування сертифікації педагогічних працівників. Тепер ні в кого не виникає сумнівів, що сертифікація забезпечує підвищення якості надання освітніх послуг через самооцінювання та зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічних працівників. Адже впродовж періоду проходження сертифікації вчитель осмислює досягнуте та формує завдання для подальшого професійного зростання.

Опубліковано в Освіта

Урочисту процедуру було призначено незвично рано – на 08.30 ранку, і тому на пляжі в таку годину було не дуже багато людей.

 

Опубліковано в Релігія

Гонитва за успіхом чи не найголовніша парадигма сучасного життя. Нескінченна кількість цілей та завдань просто не міститься в часовій відрізок 7/24/365. Людина почувається безпорадною перед масою справ, що навалюються, а то й невдахою через те, що не встигла зробити все задумане. І далеко не завжди плани насправді не здійсненні. Найчастіше реалізувати їх заважає погана організація чи неправильний підхід до розв’язання питань.

Є безліч лайфхаків із тайм-менеджменту. Але треба розуміти, що техніки не є універсальними, а ситуація кожної людини унікальна. Щоб усе встигати вам не обов’язково дотримуватися правила 80/20, з’їдати вранці жабу за заповітом Марка Твена або складати матриці Ейзенхауера. Є кілька простих і зрозумілих кожному порад, які допоможуть навести лад у житті.

Не бійтеся делегувати

Якщо хочеш зробити добре, зроби сам. Це розповсюджена пастка, яка занапастила багатьох потенційно успішних людей. Не бійтеся доручати завдання іншим як на роботі, так і в особистому житті. Наприклад, звільнити багато корисного часу допоможе доставка продуктів Turbo.ua, сервіс є на Лівому березі, Оболоні та інших районах міста. Похід у супермаркет, навіть якщо магазин вам по дорозі, це мінус 1 година часу та витрачена в порожнечу енергія. Не потрібно звалювати все на себе, навіть якщо ви впевнені, що впораєтеся краще за інших. Катастрофи не станеться, якщо частину рутинних завдань на роботі доручити помічнику або дитина почне сама збирати ланч до школи.

dostavkaa produktov turin1

Планування — усьому голова

Щоденники придумали дуже розумні люди, записи допомагають організувати свій день, не прогаяти важливих моментів і розуміти обсяг майбутньої роботи, щоби не звалювати на себе непіднімну ношу. Якщо ви думаєте, що діловий щоденник потрібен лише людям бізнесу, то глибоко помиляєтесь. Ведення нотаток допоможе кожному. Складайте плани на день, тиждень, місяць або рік.

  1. По-перше, так вам зручніше їх розподілити, щоби не було надмірно завантажених днів.
  2. По-друге, у вільний час ви не морочитимете голову, чим би краще зайнятися — завжди буде наступний пункт зі списку.
  3. По-третє, викреслювати виконані справи дуже приємна та мотиваційна процедура.

Крім базового списку завдань, у щоденник планування можна вносити:

  • розклад дня;
  • план зустрічей чи переговорів;
  • список покупок, подарунків;
  • довгострокові цілі;
  • контакти постачальників послуг та сервісів.

Не обов’язково вести щоденник у паперовому блокноті. Це може бути таблиця Excel, документ або програма на телефоні. Головне, щоб усе було систематизовано, наочно та завжди під рукою.

dostavkaa produktov turin2

Навчіться відмовляти

Не бійтеся говорити ні, якщо розумієте, що прохання чи завдання не вписується у ваш графік або суттєво порушує плани. Не сприймайте відмову як прояв слабкості або низької кваліфікації. Навпаки, чесна та своєчасна відмова — це відповідальність та повага до тих зобов’язань, які вже лежать на вас. Просто змиріться з фактом, що жити не відмовляючи неможливо.

Додаткові роботи завжди знижують продуктивність уже запланованих, нерідко призводять до вигоряння, відчуття незадоволеності собою. Поясніть чому саме ви не можете вдовольнити прохання і близькі або колеги обов’язково вас зрозуміють. Це буде набагато краще, ніж пообіцяти й не виконати обіцянку, або виконати її неналежним чином через брак можливостей.

Не забувайте відпочивати

Своєчасний відпочинок так само важливий для продуктивності, як і правильна організація робочих процесів. Намагайтеся дотримуватися нормального графіка сну, принципів правильного харчування, підтримуйте фізичну активність. У своєму розпорядку дня враховуйте не тільки справи, але й перерви на обід, 5 або 10-хвилинні тайм-аути на каву або просто переключитися з одного завдання на інше. Це базові умови для підтримки фізичного та психологічного здоров’я.

dostavkaa produktov turin3

Позбавляйтеся чинників, що здатні відвернути увагу

Ви не уявляєте, скільки корисного часу відбирають соціальні мережі, балаканина з колегами, перегляд спам-розсилок та марних СМС. Окрім іншого вони знижують концентрацію уваги, виснажують морально та емоційно. Це не означає, що потрібно стати букою, перестати спілкуватися з оточенням та відключити інтернет. Просто займайтеся цим у чітко відведений час. Якщо потрібно багато справ, ставте телефон на беззвучний режим, попросіть близьких, щоби вас не турбували через дрібниці та самі сконцентруйтеся тільки на продуктивних і важливих завданнях.

Не намагайтеся бути ідеальними

Ідеальних людей немає й надмірний перфекціонізм нікому не йде на користь. Не потрібно себе докоряти, якщо ви виконали лише 99 справ зі списку на 100 пунктів. Не витрачайте час на нескінченні перероблення, щоби досягти кращого результату. Не порівнюйте себе з успішнішими, але й не ставте на п’єдестал перед менш успішними. Просто намагайтеся сьогодні бути хоч трохи краще за себе вчорашнього — цього вже достатньо, щоби рухатися далі.

Опубліковано в Поради
Сторінка 1 із 2

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.