Неділя, 24 Вересня

Вівторок, 25 січня 2022 — РІО Бердичів

Причому встановили, хто він і звідки, вже наступного дня ті ж таки бердичівляни, які, побачивши фото, впізнали ньому сусіда, знайомого тощо.

Опубліковано в Пригоди

Останній раз на цю тему я писав в кінці минулого року, коли «Бердичівтеплоенерго» оголосило тендер на проектування реконструкції котельні по вулиці Житомирській.

 

Опубліковано в ЖКГ

Водночас за три тижні нового року офіцери поліції Бердичівського райвідділу припинили майже 400 адміністративних правопорушень. Вони щоденно взаємодіють з жителями громад, аби разом попереджати протиправні діяння.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Лише нещодавно ми повідомляли, що в касі Бердичівського театру встановили спеціальний термінал, за допомогою якого можна було купити квитки на всі вистави за допомогою картки «еПідтримка».

 

Опубліковано в Культура

Станом на 25.01.2022 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебувають 33 хворі з підтвердженим COVID-19 та 2 хворі з підозрою на COVID-19.

Опубліковано в Медицина

25.01.2022р. о 08:44 на пункт зв'язку 9 ДПРЧ 2 ДПРЗ надійшло повідомлення про загоряння нежитлової будівлі по вулиці Волонтерська.

Опубліковано в Пригоди

Повідомляємо, що за результатами проведення добору на зайняття вакантних посад прокурора, проведеного відповідно до пункту 20 розділу ІІ «Прикінцеві і перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури», в грудні 2021 року колектив Бердичівської окружної прокуратури поповнився чотирма працівниками, які вперше призначені до органів прокуратури, проте мають досвід роботи у сфері правознавства та успішно пройшли всі етапи добору.

 

Опубліковано в Офіційна інформація

Ті бердичівляни, котрі зробили 2 щеплення вакцинами проти COVID-19, вже оформили і отримали або ж планують отримати 1000 гривень. Їх, нагадаємо, вони можуть витрачати на кіно, театри, музеї, спортзали, квитки на потяг та літаки по Україні.

Опубліковано в Політика

Спецвзуття необхідна для захисту ніг від негативних факторів, які можуть стати причиною травми на виробництві або специфічної хвороби. Спецвзуття може як входити в комплект спецодягу і захисних засобів, так і використовуватися самостійно. Роботодавець зобов'язаний забезпечити працівника такими виробами, якщо трудова діяльність має на увазі потенційний ризик для пошкодження ніг.

Опубліковано в Бізнес

Таке рішення прийняв сьогодні суддя Бердичівського суду Юрій Базюк після того, як вона вдруге не з’явилась на засідання.

Опубліковано в Політика
Сторінка 1 із 2

Посівний календар вересень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.