Вівторок, 5 Грудня

 Шодуарівський парк запрошує бердичівлян на красиві локації

24 серп. 2023 Наталія Комарніцька

Одне з найяскравіших місць у Житомирі – це Шодуарівський парк, який досі називають парком імені Гагаріна, хоча ніякого відношення до його заснування він не мав.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Після революцій та воєн парк барона де Шодуара втратив свій автентичний вигляд, проте дещо таки лишилося. Оглядовий майданчик, АРКА НА ВХОДІ, сходи, що ведуть до річки Тетерів.

Найбільшою окрасою парку є пішохідний навісний міст, його протяжність більше 300 метрів, висота понад 40 метрів. З мосту відкриваються неймовірні та неповторні краєвиди.

Графські сходи хоча й змінили свій вигляд, все ж залишаються однією з найцікавіших пам’яток.

Парк цікавий не лише розташуванням на схилах берегів річки Тетерев, але й дуже гарним каскадом з фонтанів, виготовленого з різних порід житомирського граніту і лабрадориту.

На стрімкому березі привертає увагу білосніжна альтанка, збудована у 1953 році, яка стала одним із символів Житомира.

Фонтани, скульптури, унікальні рослини, зони відпочинку, також мальовничі пейзажі, катамарани, човни, атракціони, гарні емоції – це все про парк Шодуара, який варто відвідати.

Житомир парк

Житомир парк

Житомир парк

Житомир парк

Житомир парк

Житомир парк

Житомир парк

Житомир парк

Житомир парк

Житомир парк

Житомир парк

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.