П'ятниця, 30 Вересня

Де купити небанальні подарунки для колег на Таємного Санту

12 серп. 2022 Власкор

До свята краще готуватися заздалегідь. Це дає можливість ретельно продумати свій образ на свято, обрати меню, декор будинку і, звичайно, подарунки для рідних та близьких людей. Особливо у повний магії та казки новорічно-різдвяний період. Так приємно вигадувати сюрпризи для домашніх, а також подарунки для колег на таємного санту, щоб презентувати щось особливе їм під ялинку, викликати щиру у смішку та підняти настрій.

Як відзначають Таємного Санту

Santa1Секретний Санта для нас традиція нова. Її батьківщина – Сполучені Штати Америки. Напередодні Нового Року колеги та друзі вітають один одного з прийдешнім таємно.

Алгоритм святкування наступний:

 1. Жеребкування, під час якого кожний дізнається, кому буде готувати подарунок.
 2. Вибір презенту для свого адресата.
 3. Обмін подарунками (усі складаються під ялинкою і за наліпкою з ім’ям на пакунках кожен забирає свій).
 4. Святкування та гарний настрій.

Santa2Автор подарунку для отримувача лишається невідомим. Це цікаво і захопливо, але відповідально для даруючого. Не завжди адресанти, їх захоплення, смаки і хобі добре відомі (так трапляється з новими співробітниками). Тому доводиться обирати нейтральний подарунок, який сподобається і згодиться кожному.

Свято з колегами: що подарувати?

Коли виникає питання, що подарувати колегам, не всі можуть швидко зорієнтуватись. На допомогу приходять тематичні сайти, де можна знайти оригінальні ідеї та одразу підібрати і купити подарунки.

Ціна також грає не останню роль. За символічну суму у магазині купити виходить тільки щось з примітивне з мас-маркету або стандартний китайський сувенір. З першим важко вгадати, другий – мало кому потрібний. Здається безвихідь? Насправді ні!

Обираємо подарунки онлайн

Не знаєте, що купити? Завітайте до маркетплейсу Giftmall - найбільшого майданчику подарункових карт в Україні. Сертифікатів тут безліч, адже магазин представляє близько 300 брендів різних товарів та послуг, які постійно оновлюються. Це дозволяє відійти від нудного і подарувати картку на цікаве дозвілля, наприклад, відвідини майстер-класу, онлайн-навчання або ж небанальний авторський аксесуар, аромасвічку, плед тощо.

Подарункова карта – ідеальний варіант. Її можна замовити навіть на мінімальну суму від 200 гривень в унікальному дизайні.

Частіше всього обирають сертифікати на:Santa3

 • каву чи чай;
 • похід в кіно;
 • майстер-клас;
 • скеледром;
 • чохли для телефонів;
 • косметику, одяг, аксесуари;
 • кімнатні рослини;
 • посуд та декор для дому;
 • винні, шоколадні чи пряничні набори;
 • масаж чи візит до салону краси.

Варіантів є багато. Важливо обрати свою. Ціни на карти різні, тому обрати свій варіант буде не складно. Плюс у тому, що людина зможе витратити його так, як хоче, якщо не вистачає коштів на бажане – доплатити, а якщо навпаки – обраний подарунок коштує менше, ніж є на сертифікаті – використати залишок тоді, коли захоче, протягом року.

Santa4

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.