Середа, 29 Березня

Кращі заняття, щоб зайнятися без світла

21 лют. 2023

Технології настільки щільно увійшли в наше життя, що їхня відсутність робить нас уразливими. Багато хто не знає, чим зайняти себе у відсутності світла, тому їхнє дозвілля не відрізняється різноманітністю. Не дивно, що від цього падає настрій, а погані думки найчастіше лізуть у голову.

настільні ігри

У кожного свої шляхи подолання подібних незручностей, однак існує й універсальні рішення, які допомагають відволіктися та підвищити бойовий дух.

Згодні, що медитації підходять далеко не всім, а ось настільні ігри – чудове рішення, щоб розслабитись у сімейному колі чи компанії.

Особливості та переваги настільних ігор

Успішна комбінація з гарного сюжету, унікального ігрового процесу, азарту та веселощів роблять настільні ігри популярними серед дітей та дорослих. Не дивно, що вони настільки велика армія фанатів по всьому світу.

Настілки дуже різноманітні, а значить і новачок, і професіонал знайде собі найкращий варіант. Іграшки поділяються на жанри, вікові категорії, кількість гравців тощо.

Якщо ви тільки наважуєтеся на покупку, радимо почати з цих шедеврів:

Ансамбль.

Нехай гра і проста, проте максимально захоплююча і особливо актуальна для вечорів у сімейній компанії. Заснована вона на асоціаціях, тому вже наявність кольору не змусить відірватися від проходження.

Еківоки.

Вгадування – основна фішка цієї гри. Вгадувати доведеться назви, слова і навіть фрази дуже різними способами. Універсальна настілка для будь-якої компанії та місця гри. Прості правила та максимальний азарт робить Еківокі особливо популярною.

Щелепи.

Родзинка цієї гри полягає у використанні вставної щелепи. Тільки з нею можна виконувати ці завдання. Попереджаємо, що існує можливість накачати прес від сміху, тож готуйтеся!

Інтернет-магазин Дім Ігор – це каталог найкращих настільних ігор для новачків, любителів та професіоналів. Саме тут ви знайдете класичні настілки та затребувані новинки!

Чому всі читають комікси?

Ще одне тривале дозвілля – це читання коміксів. Графічні романи популярні у всьому світі, тому їх читають буквально всі, а не тільки діти, як багато хто думає. За найкращими з них знімають фільми та серіали. Різноманітність цікавих продуманих історій вражають навіть досвідчених.

Якщо ви любите аніме, то без світла подивитися їх повноцінно не вдасться. А ось манга ідеально підійде. Манга - це японські комікси, які стають основою для аніме. У подібних графічних романів досить багато відмінностей із класичними західними варіантами. Зазначимо, що масштаб історій тут не поступається, а часом навіть перевищує аналоги.

Нестандартна вечеря при свічках

Настав час підкріпитися із задоволенням у колі близьких людей. Смачна вечеря – це не тільки приємно, а й корисно, адже можна обговорити день, поспілкуватися із сім'єю на різні теми.

Якщо звичайний прийом їжі порядком набрид, можна його урізноманітнити. Існує практика вечері із зав'язаними очима. Всім відомо, що при відключенні одного органу почуттів інші загострюються особливо сильно. Ця практика діє й у разі. Як щодо відкрити нові смаки звичних продуктів?

Коли темрява не перешкода приємному дозвіллі

Незважаючи на той факт, що кожен з нас унікальний, відключення світла, а також інтернету. Одні читають, інші вчаться вишивати, а треті збираються для душевних розмов. Секрет у задоволенні від самого процесу.

Фахівці інтернет-магазину Дім Ігор знають багато про цікаве, а також дозвілля, що розвиває, тому готові запропонує значний каталог настільних ігор, коміксів та інших, не менш захоплюючих, речей.

 

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.