Середа, 29 Березня

Сад та Город

Квітень один із найбільш відповідальних місяців в житті городників, адже саме цього місяця готується город до посадки, земля в теплицях удобрюється та висаджується велика частина рослин, обробляється садок, формується клумба. Роботи в квітні дуже багато і до неї треба віднестися досить зважено, тому що майбутній урожай дуже залежить від правильної організації висіву рослин та погодних умов.

Посадка рослин в відкритий ґрунт в перший місяць весни – це дуже кропітка і серйозна справа.

Десь на генетичному рівні з першим подихом весни в українців з’являється невимовна жага «щось» посадити в землю. Немає більшої радості, коли зелені паростки кріпнуть, набираються сил та готуються до того, щоб порадувати господарів своїми першими плодами. Але, щоб все було так, як треба враховується багато чинників. Досвідчені городники і садоводи зазвичай звертають увагу:

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.