Сад та Город
Вересень – важливий місяць для власників городу чи саду. Саме цей місяць вважається заключним для збору врожаю. Осінь почалась, а робота не перестає кипіти, адже потрібно готувати ділянки до наступного року, висаджувати троянди та різні культури. На початку осені сіють озиму пшеницю, та різну зелень.
Серпень - місяць, щоб радіти плодам праці, а не сумувати, що літо закінчується. Це час для збирання і переробки кабачків, томатів, огірків, слив, абрикосів, персиків, яблук та інших плодів.
Ми продовжуємо друкувати посівний календар, адже завдяки врахуванню багатьох чинників можна досягти кращих результатів в городництві та садівництві. Тому дуже важливо звертати увагу на місячний посівний календар.
Червень - місяць, який вимагає від власників городів багато роботи. Більшість культур на цей час уже висаджено, хоча на початку місяця є можливість посіяти пізні овочі та теплолюбні дерева.
Якщо початок і середина весни особливо теплом не радують, то фронт робіт, які не були закінчені у квітні, завжди переносяться на травень. Тому цей чарівний для кожного садівника місяць і так найзавантаженіший.
Протравитель картофеля является одним из наиболее популярных удобрений среди фермеров и садоводов. Это специальный препарат, который применяется перед посадкой картофеля в землю. Протравитель содержит комплексные минеральные элементы, необходимые для полноценного развития растения, а также препятствует появлению различных заболеваний и вредителей. Также в его состав входят полезные микроэлементы, которые способствуют развитию культуры и увеличивают урожайность.
Квітень один із найбільш відповідальних місяців в житті городників, адже саме цього місяця готується город до посадки, земля в теплицях удобрюється та висаджується велика частина рослин, обробляється садок, формується клумба. Роботи в квітні дуже багато і до неї треба віднестися досить зважено, тому що майбутній урожай дуже залежить від правильної організації висіву рослин та погодних умов.
Посадка рослин в відкритий ґрунт в перший місяць весни – це дуже кропітка і серйозна справа.
Десь на генетичному рівні з першим подихом весни в українців з’являється невимовна жага «щось» посадити в землю. Немає більшої радості, коли зелені паростки кріпнуть, набираються сил та готуються до того, щоб порадувати господарів своїми першими плодами. Але, щоб все було так, як треба враховується багато чинників. Досвідчені городники і садоводи зазвичай звертають увагу: