При виборі постільної білизни важливо врахувати зручність у догляді. Перевагу слід віддавати наборам, які можна легко прати та сушити. Важливо перевірити, чи можна прати білизну в машинці, чи зберігається її початковий вигляд після прання. Комплект постільної білизни з якісного матеріалу дарує задоволення від сну, забезпечує здоровий відпочинок. Замовити комплект постільної білизни, якість якої не залишить вас байдужими, можна в інтернет-магазині Ananasko. Оплату можна здійснити частинами.
Поради по догляду за комплектом постільної білизни
При догляді за постільною білизною дотримуйтесь таких загальних рекомендацій:
- Розсортуйте вироби за кольором та матеріалом. Не варто прати разом кольорову та білу постіль, а також комплекти із натуральних та синтетичних волокон. Вибирати оптимальну температуру варто з урахуванням щільності матеріалу.
- Намагайтеся не перевантажувати пральну машину, щоб не погіршити якість прання.
- Виверніть наволочку та підковдру навиворіт. Заберіть з куточків бруд, що накопичився, оскільки він може забити барабан.
- Уважно читайте поради виробника білизни. Деякі тканини можна прати лише вручну, наприклад, шовк.
- Для збереження кольорових виробів використовуйте спеціальні засоби для прання.
- Після закінчення прання виберіть режим «додаткове ополіскування». Це прибере залишки порошку з поверхні.
Виробники рекомендують вибирати винятково щадний режим прання, незалежно від типу тканини. При цьому температура води має відповідати типу матеріалу.
Правила прасування постільної білизни
Прання комплекту для сну не є фінальним етапом догляду. З мотузки білизну потрібно знімати трохи вологою, незалежно від щільності тканини. Бавовняні вироби потрібно прасувати з лицьового боку гарячою праскою. При прасуванні можна використовувати відпарювання та додаткове зволоження.
Правила зберігання комплекту для сну
Якщо ви не користуєтеся тим чи іншим комплектом деякий час, запакуйте його в нещільний пакет, який забезпечуватиме вільний доступ повітря. Зберігання виробів у сирому чи холодному приміщенні є неприйнятним.
Догляд за з виробами з різних матеріалів
Комплект з бавовни можна прати за високих температур. Якщо постіль сильно забруднена, її можна прати навіть при 95°C. Але високотемпературний режим підходить виключно для світлої натуральної тканини. Максимальна температура очищення кольорового текстилю — 65 °C. Віджимати вироби можна на максимальних обертах. Також допускається перехід на режим попереднього замочування. Якщо ви хочете відбілити комплект, вибирайте порошки з відбілюючими компонентами. Не використовуйте для цього розчини на основі хлору.
Прання комплекту із сатину передбачає температуру не вище 60 °C та середній віджим. Для очищення сатинового текстилю краще використовувати рідкі засоби. Якщо ви використовуєте порошки з ПАР, то зменште температуру до 40 °C.
Правила догляду за постільною білизною з бязі передбачають температурний режим в межах +30… +60 °C. Якщо ви бажаєте продовжити термін служби комплекту, вибирайте делікатний режим з температурою до 40 °C. Кількість обертів при цьому не має перевищувати 600–800 за хвилину.
Температурний режим для прання постільної білизни з поліестеру — 40 °C. Прання синтетичної тканини не передбачає високих обертів під час викручування. Стандартного режиму буде достатньо, щоб усунути зайву вологу.
Як часто повинна проводитись заміна та оновлення?
Найчастіше забруднюється наволочка, тому необхідна щотижнева її заміна. Від цього залежить перш за все ваша гігієна та здоров’я шкіри. Підковдри та простирадла можна міняти кожні 10–14 днів. Постільна білизна, залежно від матеріалу, зберігає функціональність протягом 5–10 років. Комплекти з повністю натуральних матеріалів прослужать 9–10 років, перш ніж знадобиться оновлення.
Керуючись цими рекомендаціями, ви збережете відтінок та продовжите термін служби текстилю. Інтернет-магазин Ananasko пропонує якісні текстильні вироби власного виробництва за низькими цінами. Перевагами є відсутність націнки посередника, дешева доставка Укрпоштою та Новою поштою, можливість відправлення товарів без передоплати.