Середа, 7 Червня

Стосунки

Щастя в особистому житті не приходить саме собою – над стосунками треба працювати, тільки тоді в парі процвітатиме гармонія та повне порозуміння. Але що робити, якщо побудови відносин заважають потужні фобії, які глибоко вкоренилися у свідомості? Глибинні страхи є у всіх, однак із ними можна і, звичайно, потрібно боротися.

Жодна людина в світі не дасть Вам повністю вичерпної відповіді. Все залежить від самої людини, її характеру, психологічної організації, обставин та ще маси факторів. Але розібратись в собі та заспокоїти свій неспокійний стан хоче кожен з нас.

Підлітки за своєю природою потребують знаходитись у компанії об'єднуватись в групи, шукати свою зграю, вони мають пройти цей етап. Тільки так вони вирішать свої протиріччя та зможуть зрозуміти, хто вони. Психолог дала рекомендацію, що робити батькам підлітків аби вберегти їхнє психологічне здоров’я.

Про це на засіданнях постійних комісій, які відбулись вчора і сьогодні розповідала депутатам керуюча справами виконкому.

 

Новый год только вдвоем – очень мило и романтично, причем совершенно не важно, сколько лет вы уже живете вместе. В каждой паре свои традиции: одни вручают подарок просто в руки, другие любят поискать его утром под елочкой, третьи – устраивают настоящий квест, превращая поиски подарка в доме в увлекательную игру. Но все с нетерпением ждут реакции второй половинки и пытаются угадать, понравился подарок или не слишком.

Є така приказка: «Чужі діти гарні, а мої найкращі». Як не крути, але батьківська любов дуже часто закриває очі на негативну поведінку наших дітей. Ми прагнемо опікувати їх і в дорослому віці. Але кому це потрібно?

Посівний календар червень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.