Понеділок, 30 Січня

Стосунки

Новый год только вдвоем – очень мило и романтично, причем совершенно не важно, сколько лет вы уже живете вместе. В каждой паре свои традиции: одни вручают подарок просто в руки, другие любят поискать его утром под елочкой, третьи – устраивают настоящий квест, превращая поиски подарка в доме в увлекательную игру. Но все с нетерпением ждут реакции второй половинки и пытаются угадать, понравился подарок или не слишком.

Є така приказка: «Чужі діти гарні, а мої найкращі». Як не крути, але батьківська любов дуже часто закриває очі на негативну поведінку наших дітей. Ми прагнемо опікувати їх і в дорослому віці. Але кому це потрібно?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.