Середа, 6 Грудня

В Бердичеві пройшов тренінг для соцпрацівників

Це був дводенний тренінг від ГО «Соціальна синергія» в рамках проєкту «Спільно» за підтримки ЮНІСЕФ, про що ми вже розповідали раніше. Проходив захід у 32 кабінеті міськвиконком протягом 7-8 червня. На тренінгу були присутні спеціалісти з служби у справах дітей, представник інклюзивно-ресурсного центру, представники місцевої влади та надавачі послуг, соцпрацівників.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Цього разу на тренінгу піднімалися, як в принципі і завжди, важливі питання, вектор яких прямував до поліпшення надавання послуг, зокрема військовим та дітям з інвалідністю, говорили про їх інтеграцію у соціальне життя. Основи гуманітарного кейс-менеджменту – безумовно важлива складова, а знання, які отримали слухачі безцінні.

Директор Центру надання соціальних послуг Людмила Колесник поділилася, що навіть під час повітряної тривоги вони не переривались, а спускалися в укриття та продовжували працювати.

Валентина Базилевич керівник «Насіння надії» розповіла, що цього разу тренінг відрізнявся від того, що був раніше, про те, від цього він не став менш інформаційним.

Після закінчення тренінгів слухачі мали змогу перекусити та в неформальній обстановці обговорити інформацію, яку дізналися протягом дня та обмінятися своїми думками, а здобуті знання, зазначили учасники тренінгу, неодмінно застосовуватимуть на практиці.

trening 1

trening 1

trening 1

trening 1

trening 1

Дар’я Мішина

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.