Неділя, 25 Вересня

Четвер, 04 серпня 2022 — РІО Бердичів

Застарілі газові прилади – це і не економно, і небезпечно: витік газу або накопичення чадного газу в приміщенні може призвести до гибелі людей. 104.ua Клієнтський простір допоможе обрати нову газову колонку, а також запропонує комплексну послугу по її заміні.

Опубліковано в ЖКГ

Тема сховищ та укриттів у Бердичеві не втрачає своєї актуальності весь час, скільки триває повномасштабна війна.

Опубліковано в ЖКГ

Днями правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт відносно 59-річного жителя Райгородоцької громади. Під час раптової суперечки обвинувачений у відповідь ударив свого опонента, внаслідок чого той впав та від отриманих травм за деякий час помер.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Мільйони громадян України користуються послугами мікрофінансових організацій. Попит породжує пропозицію, тому в нашій країні на 2022 рік налічується близько тисячі МФО. Причина такої популярності проста:

Опубліковано в Бізнес

Минулого тижня бердичівляни бурхливо обговорювали новину, котра з’явилася після зустрічі міського голови з перевізниками. ЇЇ суть така – під час тривоги маршрутки будуть везти пасажирів у сховища.

Опубліковано в ЖКГ

Вже стали традиційними концерти творчих колективів міського Палацу культури імені О. Шабельника не на сцені, а просто неба, в найбільш людних місцях Бердичева з метою збору коштів на потреби наших військових.

Опубліковано в Культура

Житомирська обласна військова адміністрація, зокрема відділ туризму, ініціював проведення у місцевих територіальних громадах області конкурсу дитячого малюнка, який може стати ескізом ювілейної марки. Така буде приурочена до 85-ї річниці утворення Житомирської області.

Опубліковано в Культура

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.