Середа, 6 Грудня

П'ятниця, 01 вересня 2023 — РІО Бердичів

 31 серпня відбулося засідання постійної депутатської комісії міської ради з розгляду петиції щодо звільнення спеціаліста відділу культури Олексія Побережного. Автором петиції був громадський активіст Богдан Гурський. Петиція набрала потрібну кількість голосів (більше 300) ще за 11 днів до кінця збору.

 

Опубліковано в Політика

Бакотська затока- одне з наймальовничіших місць України. Багато бердиівлян, напевне і не чули про неї, хоча історія Бакоти по-спрвіжньому захоплює, місце, котре спіткало лихо стало заворожувати наших сучасників своєю красою краєвидів та безкінечним умиротворенням у цьому місці сили.

Опубліковано в Подорож

Вже тиждень в Гришківцях один одному по великому секрету переповідали, що на лінійці у місцевому ліцеї мають бути присутніми голова обласної адміністрації та міністр освіти. Напевно він затримався в Житомирі, де мав зустрічатись зі студентами університету, хоча на цей момент достовірної інформації про це ще немає.

 

Опубліковано в Фоторепортаж

«ГАЗМЕРЕЖІ» динамічно об’єднують країну та забезпечують стабільною доставкою газу все більше українців.

Опубліковано в ЖКГ

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на суботу, 2 вересня

Опубліковано в Гороскоп

1 вересня, як завжди сонячний, прохолодний ранок зустрів багатьох діток на подвір’ї рідних шкіл.

Опубліковано в Освіта

Перший бердичівський зін

Історія неймовірно сильних духом митців нашої Батьківщини, художників, фотографів та істориків надихнула молодих бердичівлян на створення зумерського зіну «Незабутні». Над цим проєктом працювала велика команда творчої молоді, але засновницею ідеї є Мирослава Горобчук (Міра).

Опубліковано в Культура

Будівлю Бердичівської міської ради переоцінили майже у сорок мільйонів гривень.

Опубліковано в Пригоди

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.