Середа, 6 Грудня

Субота, 16 вересня 2023 — РІО Бердичів

Хоча так само його можна було назвати і артилеристом, і танкістом. Адже до знаменитої 25-ї повітряно-десантної бригади він попав в 2022 році, коли після наполегливих багатократних відвідин військкомату, Віктора нарешті мобілізували до ЗСУ. Та попав він у танковий підрозділ, де невдовзі став головним сержантом взводу технічного забезпечення.

 

Опубліковано в Фоторепортаж

Днями до Бердичівського райвідділу поліції звернулися одразу двоє жителів громад із заявами про ошуканство.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Пожежа, яка виникла у житловому будинку по вул. Чуднівська у місті Бердичів, стала серйозним випробуванням для рятувальників. 15 вересня о 14:05 надійшло повідомлення на номер Служби порятунку «101» про пожежу, що загрожує життю та майну мешканців.

Опубліковано в Офіційна інформація

Вогнетривка цегла - це вид цегли, яка виготовляється з вогнетривки сировини або з спеціальних вогнетривких матеріалів і призначена для використання в об'єктах, де вимагається висока термічна стійкість.

Опубліковано в Поради

«Шана това у-метука!»: зустріли 5784-й Новий рік на «Єврейських посиденьках за шабатним столом» у Музеї історії міста Бердичева.

Опубліковано в Культура

Під’єднання до центральної системи водозабезпечення потребує встановлення облікового пристрою. Найбільш популярний варіант – лічильник води тахометричного типу. Таке обладнання має ряд переваг. По-перше, нема потреби під’єднувати обладнання до електромережі, по-друге, пристрої дуже компактні та мають мінімальну похибку.

Опубліковано в ЖКГ

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.