Середа, 6 Грудня

Середа, 20 вересня 2023 — РІО Бердичів

Відповідний вирок Бердичівського суду було нещодавно оприлюднено в Реєстрі судових рішень.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Відтепер бердичівські поліцейські, а також члени їх родин матимуть змогу підтримувати себе у гарній фізичній формі.

Опубліковано в Спорт

Хтось взяв інтерв’ю у міського голови Бердичева Сергія Орлюка, яке сьогодні опублікували на офіційному сайті міста.

Сергій Валерійович означив у ньому проблеми, які постають перед житлово-комунальною й іншими сферами життєдіяльності та є досить вагомими. Наводимо нижче це інтерв’ю у повному обсязі без скорочень.

Опубліковано в ЖКГ

Програма обміну ламп розжарення на економні світлодіодні наробила багато галасу в минулому році, адже її учасниками стали мільйони українців.

 

Опубліковано в Політика

Останніми днями містом почали поширюватися плітки про переведення дітей з очного навчання на дистанційне, або й зовсім закриття шкіл на карантин, через ріст рівня захворюваності на застуду серед дітей різного віку. Батьки скаржаться, що у деяких класах відсутня більша половина дітей.

Опубліковано в Освіта

В Одесі відбувся міжнародний турнір зі змішаного бойового мистецтва ММА та кікбоксингу К-1 на підтримку Збройних Сил України. У змаганнях взяли участь спортсмени з України та Азербайджану. Організатором змагань виступала Одеська обласна федерація ММА та промоутерська компанія «Odessa Fighting Championship».

Опубліковано в Спорт

За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у Бердичівській гімназії з’явився перший STEM-хаб. На базі різних шкіл по всій Житомирщині були створені STEM-хаби для дітей. Зараз вони працюють для всіх бажаючих. Наразі існує 17 хабів у 14 громадах області.

Опубліковано в Освіта

 Проект відповідного рішення було вчора оприлюднено на офіційному сайті міста.

Опубліковано в Культура

У вівторок, 03 жовтня 2023 р., у Бердичеві відбудеться День донора у приміщенні Бердичівської ДЮСШ ім. В.О. Лонського (вул. Європейська, 35/1). Інформацію про це для «РІО-Бердичів» підтвердив Житомирський Обласний Центр Крові. 

Опубліковано в Медицина

Поступово минає ще один рік війни, люди звикають до тієї жорстокості і жаху, що діється навколо. На відміну від початку повномасштабного вторгнення, коли всі об’єдналися в одне ціле і старалися допомогти протистоянню ворожої окупації, то зараз значна кількість людей байдужіє. Проте не всі.

Опубліковано в Культура

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.