Середа, 6 Грудня

Вівторок, 26 вересня 2023 — РІО Бердичів

Сучасні підприємства металообробки вимагають швидкого виконання великого спектру завдань із максимальною точністю. З цим чудово справляються токарні верстати з ЧПУ, які дозволяють суттєво підвищити продуктивність цеху за мінімальних витрат коштів. Такі механізми здатні з однієї установки виконувати ряд автоматичних операцій у межах жорстких допусків точності.

Опубліковано в Технології

Комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» завжди давало багато приводів для написання заміток про їх діяльність, а особливо про їх закупівлі за тендерами.

Опубліковано в ЖКГ

Сьогодні Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 провела захід на честь захисників нашої країни та їхніх сімей. Було запрошено 24 сім’ї членів колективу гімназії рідні яких є військовими.

Опубліковано в Освіта

Велосипед - це зручний засіб пересування, але для безпечної та комфортної поїздки важливо використовувати відповідну модель. Універсальним варіантом є гірський велосипед, оскільки на ньому можна їздити як на природі, так і в міських умовах. Сьогодні у продажу є безліч гірських байків від різних виробників.

Опубліковано в Спорт

Ми вже писали про широку і гарно рекламовану діяльність посередників з працевлаштування за кордоном, що в Бердичеві вже багато років проводять свою діяльність, яку останнім часом значно розширили.

Опубліковано в Бізнес
Вівторок, 26 вересня 2023 13:33

Як подбати про дитину в один клік

Коли молода сім’я вирішує, що вже готова до батьківства, то це стає одним з найвідповідальніших періодів у її житті. Потрібно прорахувати безліч побутових деталей, від житла до одягу для маляти. У сучасності все дуже просто, адже серед усіх інших справ, батькам не потрібно навіть виходити з будинку, щоб придбати дитячий одяг. З цією справою допоможе https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua/ - це сучасний інтернет магазин дитячого одягу, у якому молоді батьки задовільнять всі свої потреби. Тут ви можете знайти все, що потрібно для немовлят і не тільки.

Опубліковано в Поради

Ми писали раніше про те, що в Бердичеві затримали працівника податкової інспекції, який за гроші надавав інформацію з реєстрів, а нещодавно суд ухвалив вирок у цій справі

Опубліковано в Офіційна інформація

Сім днів, насичених цікавими подіями, провели у польському місті Плонськ діти бердичівських військових. Плонська громада вважається однією з тих, хто почала допомагати Україні, у тому числі й Бердичеву, з перших днів повномасштабного вторгнення росіян.

Опубліковано в Пригоди
Вівторок, 26 вересня 2023 11:09

Выбираем шкаф в комнату подростка

В комнате подростка обязательно должен быть большой шкаф, в котором поместятся вся одежда и его “сокровища”. Он должен выполнять не только эстетические функции, дополняя дизайн интерьера, но и практические. Что следует учитывать при выборе шкафа для комнаты подростка – далее расскажем в нашей статье.

Опубліковано в Поради

Мова йде про відкриття меморіалу воїнам, загиблим у війні за незалежну Україну поблизу будівлі Бердичівської районної державної адміністрації

Опубліковано в Пригоди
Сторінка 1 із 2

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.