Четвер, 30 Червня

 • Dimpokrivli

                                                                                        Ми у  Facebook

Технології

Вы бегаете в тренажерном зале, катаетесь на велосипеде или тренируетесь дома? Любой вид активности намного приятней совмещать с музыкой. Для воспроизведения любимых треков ничто не подойдет лучше, чем наушники. Сегодня разберемся, как выбрать классную индивидуальную акустическую систему.

Продуктивність полювання безпосередньо залежить від спорядження, що використовується мисливцем. Особливо актуальним є використання професійної оптики для полювання в нічний час доби. Така техніка дозволить на 100% розглянути дичину в умовах недостатньої видимості за будь-яких погодних умов. Не можна недооцінювати покупку професійної оптики.

Годинник – це аксесуар поза модою і часом. Він однаково підходить людям різної статі та віку і здатен підкреслити індивідуальність свого власника, адже варіацій такої функціональної прикраси є безліч. Останніми новинками сфери стали смарт вотч – розумні годинники, такий собі міні-комп’ютер на руці, за допомогою якого можна не просто дізнатися час, а й спілкуватися з близькими, переглядатплеи новини, стрічки соцмереж та навіть слідкувати за власним здоров’ям.

Перфоратор – незамінна річ в господарстві. Він знадобиться при потребі повісити на стіну полицю, карниз, врізати новий вимикач, розетку, зробити ремонт у приміщенні або у дворі. Краще, коли він є під рукою.

На що звертати увагу при виборі перфоратора, – читайте далі.

Робимо вибір з урахуванням фронту робіт

Перш за все потрібно визначитись, як часто та з якою метою буде використовуватись інструмент. Переплачувати за професійний агрегат не завжди є потреба, адже більшість ніколи не використовує його наворочені опції.

Використовуючи перфоратор, можна робити наступні речі:

 • довбати на зразок відбійного молотка;
 • свердлити;
 • одночасно свердлити й довбати.

Виробники пропонують споживачам побутові та професійні електроінструменти:

 1. Побутові призначені для періодичного використання. Їх безперервна робота не може перевищувати 25 хвилин, а протягом зміни з ними можна працювати до 4 годин.
 2. Професійні моделі дозволяють проводити регулярні роботи у великих обсягах. Вони важчі, потужніші та дорожчі, мають певні відмінності в конструкції.

Отже, якщо ви збираєтесь придбати в Тернополі перфоратор для капітального ремонту будинку або квартири, побутова модель може не витримати навантаження. А от для незначних робіт достатньо простішого варіанту.

Як розшифрувати маркування

В маркуванні виробу можна знайти різні літерні та цифрові позначення, наприклад:

 • G – професійний інструмент;
 • P – пристрій для домашнього використання;
 • d – в пристрої наявний режим довбання;
 • f – в комплекті є змінний патрон під бур/свердло;
 • 2–26 – цифри вказують на вагу (в кг) та максимальний діаметр свердління в бетоні (в мм).

Для нечастих робіт по дому достатньо інструменту потужністю від 300 до 700 Вт та вагою до 4 кг. Сила його удару може становити від 1,2 до 3 Дж. Не тільки для побуту, але вже й для промислового використання служить інструмент вагою до 8 кг і з потужністю від 800 до 1200 Вт, сила удару якого становить від 3 до 8 Дж.

Чи потрібні в перфораторі додаткові функції

Виробники наділяють електротехніку різними опціями. Певні з них досить корисні, а без деяких можна цілком обійтись.

До корисних додаткових можливостей перфоратора належать:

 1. Реверс валу, що дозволяє свердлу вийти «на волю».
 2. Лінійка-обмежувач, яка міститься на корпусі та впирається в стіну, як тільки свердло занурилося в задану глибину.
 3. Плавний пуск, що дозволяє електронній схемі плавно збільшити напругу двигуна і не дає перевантажити мережу.
 4. Розчеплююча муфта, що запобігає перегріву обмотки колекторного двигуна при застряганні бура в камені, механічно відключаючи його від валу двигуна.
 5. Віброзахист рук завдяки ізоляції рукоятки інструменту від корпусу спеціальною пружиною.

Майже всі сучасні перфоратори оснащені SDS-патроном. Щоб замінити свердло, його достатньо потягнути на себе. Такі моделі дозволяють використання великої кількості насадок, свердл, зубил, бурів. Але, купуючи перфоратор, слід знайти оптимальне співвідношення між його вартістю та функціональністю, щоб не придбати дорогий інструмент, в якому немає потреби.

Уявити своє життя без інтернету сьогодні дуже складно. Чи не кожен починає всій день і завершує його переглядом стрічки новин або відвідинами соцмереж зі свого гаджету. Все це завдяки якісному покриттю від обраного провайдера. Якщо раніше (коли ми говоримо про проводовий інтернет) для кожного ПК у домі (офісі) потрібен був окремий дріт, то з появою маршрутизаторів потреба у цьому відпала. Це і економія, і зручність, і нові можливості для роботи та якісного дозвілля.

Смартфони в наш час стали справжніми помічниками для людини і за умов нормального життя та його звичного ритму вони супроводжують людей на кожному кроці. Сучасні мобільні здатні замінити собою безліч інших, раніше потрібних і корисних гаджетів, якими моделі в заводському налаштуванні вже оснащені. Це і фото-, відеокамера, і диктофон, і програвач медіа, і записник, і будильник і ще багато корисних функцій він містить у собі в залежності від обраної моделі та бренду – кому що більше потрібно, до вподоби й максимально підходить по ціні.

Каждый, кто занимается пчеловодством, прекрасно знает, что мед следует не только правильно собрать, но соответствующим образом хранить. Для этой цели подходят далеко не все тары. Давайте разбираться, как правильно хранить мед и какой должна быть тара для этого сладкого продукта.

Французская компания Schneider Electric представляет новую линейку модульного оборудования Resi9. Устройства этой серии создает надежную защиту электрооборудования, электросетей и техники в квартиры от скачков  напряжения, поражением тока, возгорания, перегрузки и сверхтоков.

В сегодняшнем море моделей современных гаджетов очень легко потеряться. Мало того, что можно выбрать не то устройство, модель или модификацию, но и цены на выбранное и проверенное могут отличатся на 30 и более процентов.

Аренда сервера у правильного украинского поставщика услуг поможет вам на годы забыть о проблемах с вашим сайтом, ведь самая лучшая особенность отечественных провайдеров — отличная техподдержка, которая зачастую уже включена в стоимость услуги.

 

 

python 1

Статистичні дані пошукових запитів говорять про постійне зростання популярності Пайтона

Щоб визначити популярність тієї чи іншої мови програмування, можна звернутися до такого засобу статистики, як індекс TIOBE. Ця система обробляє дані про кількість пошукових запитів, що стосуються різних мов програмування.

Згідно з індексами цієї системи, у 2007, 2010 та 2018 роках Пайтон займав перше місце за запитом серед мов. Це говорить про те, що в ці роки він лідирував за таким показником, як зростання рейтингу. В даний час Python займає друге місце після JavaScript.

Пайтон відрізняється універсальністю

Пайтон - об'єктно-орієнтована та інтерпретована мова. При його розробці мала на меті створення мови, що оптимізує працю програміста. Призначення – загальне.

Існує широкий спектр завдань, для вирішення яких підходить Python. Чого тільки на ньому не роблять: ігри, веб-додатки, системи автоматизації, математичні комплекси, штучні інтелекти, нейромережі, машинне навчання та багато іншого.

Переваги мови програмування Пайтон, що визначають його стабільно високі позиції у рейтингу

До переваг, що визначають його популярність, входять:

1. Доступність розуміння навіть новачка. Прозорість та зрозумілість синтаксису Python для початківців.

rabota python razrabotchikom1

2. Логічність та лаконічність. На відміну від багатьох інших мов, Python не викликає труднощів під час читання коду. Через це його часто порівнюють з Visual Basic за легкочитаним кодом. Чого не можна сказати про таку складну мову, як Perl, читання якої іноді перетворюється на складне завдання.

3. Кросплатформність цієї скриптової мови. Android, iOS, Linux, Windows, серверні ОС – всі ці платформи можна навести для прикладу застосування Пайтона.

4. Наявність інтерпретаторів для мобільних гаджетів та інших складних систем.

5. Є реалізація Micro Python, призначена для програмування мікроконтролерів.

6. Добре розвинена спільнота та постійна онлайн-підтримка.

7. Затребуваність з боку найбільших компаній, таких як Google, Facebook, Netflix, Dropbox та інших. В основі багатьох проектів, реалізованих цими монстрами, лежить саме Пайтон.

8. Програмісти, які володіють Пайтоном, на ринку праці йдуть нарозхват.

9. Наявність величезної кількості готових бібліотек, що полегшують працю програміста під час реалізації комерційних цілей.

10. Є велика кількість цікавих книг, що полегшують навчання, хоча, головним чином англійською. Але українською або російською теж можна знайти багато цікавого.

11. Є багато навчальних відеоматеріалів на ютубі та інших порталах. З кожним роком кількість навчальних матеріалів збільшується і вчитися стає легше.

12. Середовище програмування Пайтон чутлива до відступів та інших елементів оформлення коду, що формує у програміста хороший стиль написання.

13. Розвиток Пайтона йде по наростаючій, і в перспективі на нього чекає лише прогрес.

kondicioner1

Климатическая техника, представленная в широком ассортименте, применяется для создания благоприятного микроклимата в любых помещениях. При этом важно правильно подобрать модель с соответствующими эксплуатационными характеристиками, учитывая целевое назначение. Интернет-магазин «Киев Комфорт» предлагает купить кондиционер в Украине по выгодной цене и с гарантией от надежных мировых производителей.

Критерии выбора кондиционера

Перед покупкой климатического оборудования менеджеры «Киев Комфорт» рекомендуют изучить ассортимент и технические характеристики. По целевому назначению различают бытовые, полупромышленные, промышленные модели.

По способу монтажа бывают настенные, оконные, напольные, потолочные, переносные (мобильные) кондиционеры. Широкий модельный ряд позволяет легко подобрать подходящий вариант, учитывая технические характеристики. К ним относят:

 • коэффициент охлаждения/обогрева;

 • класс энергоэффективности;

 • уровень шума;

 • производительность и мощность;

 • дополнительные функции;

 • размеры и вес блоков;

 • цвет и дизайн;

 • площадь помещения и пр.

При покупке кондиционера важно учесть площадь помещения и выбирать подходящую мощность. Самыми распространенными считаются настенные сплит-системы, представленные большим выбором моделей.

Они устанавливаются на стену возле окна, бывают разных цветов и дизайна. Конечная стоимость зависит не только от бренда, но и других параметров: дополнительных опций, наличия дистанционного управления, цвета, размеров и др.

Кондиционеры устанавливаются в квартирах, загородных домах, офисах, торговых и складских, торговых и промышленных помещениях. Они функциональные, производительные и надежные, поддерживают стабильный температурный режим и создают комфорт в любое время года.

В чем преимущества кондиционеров с Wi-Fi управлением?

Особым спросом в последнее время пользуются кондиционеры с дистанционным управлением, а особенно c&h wifi американского производства. К их основным преимуществам относят простое и удобное управление, высокую энергоэффективность, удаленное управление всеми рабочими параметрами.

Они оснащены инверторным компрессором, что позволяет легко регулировать мощность. Такая климатическая техника работает практически бесшумно и не вызывает дискомфорта у людей, находящихся в помещении.

Компания «Киев Комфорт» специализируется не только на продаже кондиционеров, но и их сервисном обслуживании. Одной из услуг является заправка, о которой можно подробнее узнать по ссылке https://www.kievkomfort.com.ua/uslugi/zapravka-kondicionera/ и оставить заявку на вызов мастера онлайн.

Недостаток хладагента в системе является одной из частых причин поломки кондиционера, поэтому важно регулярно проходить техническое обслуживание. Опытные мастера выполнят заправку быстро и качественно, предоставят гарантию.

Сьогодні, заходячи в будь-який будівельний чи господарський магазин, очі розбігаються від сотень найменувань електроінструментів різноманітних торгових марок. Аж не віриться, що всього якихось сорок років тому таке різноманіття могло б хіба що приснитись.

Мобильные телефоны начали продавать в нашей стране в начале двухтысячных годов. Сначала их счастливыми обладателями стали бизнесмены, потом люди среднего достатка, потом студенты, школьники и пенсионеры. Нынче купить телефон для бабушки является обыденным делом, поэтому и производители обратили свое пристальное внимание на этот сегмент рынка. 

На рынке климатических сплит-систем более востребованными становятся инверторные устройства. В отличие от неинверторного оборудования такие кондиционеры более высокотехнологичные, позволяют сэкономить расходы на электроэнергию.

kondicioner1

Что собой представляют инверторные устройства?

Инвертор – это стабильно функционирующий компрессор с функциями регулировки мощности оборудования. Для кондиционирующих устройств такие компрессоры применяются еще с 1981 года – первым оборудованием, в котором были установлены инверторы, стали кондиционеры Mitsubishi.

Инверторные кондиционеры имеют схожий дизайн и внутреннее оснащение с традиционными моделями. Однако в эти устройства встроено большее число датчиков для защитной системы с опцией проведения самодиагностики. В связи с этим инверторное оборудование отличается более высокой стоимостью по сравнению с классическим. При этом пользователи платят за экономичность и более длительный срок эксплуатации.

Чтобы обеспечить работу, к оборудованию подключается внешний блок. Его необходимо устанавливать на наружную стену со стороны улицы. К нему далее присоединяется внутренняя часть. В зависимости от конфигурации это может быть сплит или мультисплит.

Разница инверторных устройств и классических

Стандартное компрессорное оборудование работает со стабильной мощностью – эти кондиционеры не могут понижать показатели мощности. Для поддержки заданной температуры в комнате периодически система включается до максимальных показателей, охлаждает температуру воздуха и отключается. В день подобная процедура может проводиться сотни раз.

В инверторном компрессоре двигатель работает постоянно. Как только температурный режим превышает указанную отметку, инвертор повышает мощность и происходит охлаждение. Когда температура достигает заданного уровня, двигатель начинает работать в эконом-режиме.

Преимущества

Настенные кондиционеры обладают рядом преимуществ, ради которых их стоит приобрести:

 • точная поддержка конкретной температуры;

 • пониженный уровень шума;

 • экономный расход электроэнергии;

 • эффективным обогрев площади в зимнее время года;

 • повышенная эффективность при работе с системой мультисплит;

 • длительный срок эксплуатации.

kondicioner2

Благодаря климатическому устройству инверторного типа можно существенно снизить энергопотребление, вплоть до 30%. Сегодня можно выбрать климатическое оборудование в зависимости от показателей мощности, внешнего вида и температурного диапазона.

bazar 800

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.