Понеділок, 2 Жовтня

IP- домофони – найкраще рішення для зручності та безпеки вашого дому чи офісу

Пройшли ті часи, коли єдиним способом охорони будинку чи маєтку були сторожі чи ключники. Тепер технічні засоби значно краще справляються з цією функцієї і значно дешевше коштують.

 


На сьогодні існує безліч систем сигналізації чи відео спостереження, але багато з них досить складні та недешеві. В результаті аналізу таких систем відомі у світі розробники та виробники зрозуміли, що у багатьох випадках можна обійтись меншою кількістю пристроїв, меншою кількістю з’єднувальних проводів та, відповідно, дешевшим їх монтажем та обслуговуванням.

 


Так з’явився окремий тип пристроїв під назвою IP- домофони. Їх можна використовувати як окремо, так і у складі більш розгалужених та інтегрованих систем безпеки житлових, офісних чи промислових приміщень.  А купити їх краще на сайті https://control.ua/ua/domofony/ip-domfony/

domofon2
Зазвичай подібний пристрій складаються з двох частин: зовнішнього блоку з відеокамерою, мікрофоном, динаміком інфрачервоним підсвічуванням в темну пору доби і звичайно ж, кнопкою виклику і внутрішнього блоку з сенсорним монітором, мікрофоном та динаміком для двостороннього зв’язку та різними застосуваннями для відкривання дверей, воріт чи шлагбаумів.

domofon1

В чому перевага ІР-домофонів:

  • Не потребують з’єднувальних проводів, бо обидві частини взаємодіють між собою за допомогою Wi-Fi зв’язку.
  • Дозволяють дистанційно керувати вхідними замками чи іншими системами автоматики
  • Можуть бути частиною інтегрованої системи «розумний будинок»
  • Можуть передавати дані безпосередньо на смартфон

На що потрібно звернути увагу при виборі ІР-домофону:

  • Камера – може бути різної роздільної здатності від 1 до 5 МП
  • Інфрачервоне підсвічування дозволить бачити, що робиться за воротами ввечері чи вночі
  • Наявність пам’яті в пристрої, що дозволяє записувати події в зоні видимості камери, та в подальшому їх відтворювати
  • Розмір внутрішнього екрану може бути від 2,4 до 10,1 дюймів по діагоналі
  • Наявність входів та виходів для підключення додаткових пристроїв (моніторів, датчиків, відеокамер, тощо)
  • Матеріал та дизайн корпусу підбирається в залежності від місця встановлення зовнішнього блоку

Скільки коштують ІР-домофони?

Це питання, напевно, не менш важливе, ніж технічні характеристики екрану чи камери, адже часто саме ціна є вирішальним фактором для купівлі будь чого. На сайті https://control.ua/ua можна вибрати пристрої ціною від 1 823 грн. до 28 000 грн. Тобто, ціни дуже демократичні для такого помічника, який не раз стане вам у нагоді.

Чому варто обрати інтернет-магазин Сontrol. Ua?

Тому, що тут представлені виключно сертифіковані моделі електронних пристроїв провідних виробників систем безпеки. Тут зручна навігація, яка дозволяє самостійно обрати модель до вподоби, а якщо необхідна консультація, то фахівці, які постійно знаходяться на зв’язку, дадуть відповідь на будь-яке запитання.

 domofon3

 

 

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.