Роздрукувати цю сторінку

Розумні годинники і їх переваги: кому підійде смарт вотч?

23 черв. 2022 Власкор

Годинник – це аксесуар поза модою і часом. Він однаково підходить людям різної статі та віку і здатен підкреслити індивідуальність свого власника, адже варіацій такої функціональної прикраси є безліч. Останніми новинками сфери стали смарт вотч – розумні годинники, такий собі міні-комп’ютер на руці, за допомогою якого можна не просто дізнатися час, а й спілкуватися з близькими, переглядатплеи новини, стрічки соцмереж та навіть слідкувати за власним здоров’ям.

Звичайний годинник чи смарт вотч – вибір, обумовлений часом

smartwatch1Був період, коли наручні годинники трохи здали свої позиції, поступившись місцем мобільним телефонам з виведеним на дисплей часом. Однак це було не надто зручно і не завжди доречно, адже, для прикладу, діставати смартфон на діловій зустрічі або на уроці, згодом виробники все-таки повернули на зап’ястя споживачів цей аксесуар – осучаснений, з безліччю можливостей і варіацій у плані дизайну. При чому бажаючих придбати собі смарт-годинник виявилось значно більше, ніж охочих носити звичайні електронні чи механічні.

Така популярність smart-watch пояснюється характеристиками товарів у категорії, які можна переглянути на профільному сайті інтернет-магазину Stylus. Тут в асортименті представлені варіанти годинників різних ТМ, аби кожен зміг вибрати ідеальний для себе – по ціні та можливостям.

Розумний годинник і його функціонал

smartwatch2Однак перш ніж зробити покупку, варто все-таки для себе розібратися, які смарт вотч бувають, котрі з них найпопулярніші і чому так, а ще – визначитися, які з моделей та якого оснащення цікаві саме вам. Обираючи, слід звертати увагу і на наповнення, і на зовнішній вигляд, адже та модель, яка ідеально підійде по своїм можливостям та по стилю студенту, навряд чи задовільнить бізнесмена, і навпаки. Та й оперативна система, на базі якої створено конкретний смарт вотч має підходити до пристроїв, з якими буде зв’язана в подальшому. Це може бути Android, Windows Phone и iOS.

Тож просто прийти і купити – це не про smart-watch – керуючись одним лише дизайном, зробити вибір правильно не вдасться. А обирати є з чого.

smartwatch3Розумний годинник може мати наступні функції:

 • керування голосом;
 • прийом/відправка повідомлень та дзвінків;
 • доступ до інтернету, зокрема до соцмереж;
 • взаємодія з іншими гаджетами (через підключення по Wi-Fi, NFC, Bluetooth, USB);
 • підтримка сім-карток та 2G- і 3G-технологій;
 • наявність модулів GPS;
 • фітнес-трекер (можливість фіксувати кількість зроблених протягом дня кроків, контролювати серцевий ритм (окремі моделі навіть здатні відслідкувати кардіограму людини), калорії, що були спалені його власником в реальному часі;
 • вбудована камера для зйомки фото і відео;
 • MP3-програвач;
 • гіроскоп, компас, акселерометр тощо.

Де дізнатись про типи годиників і купити смарт вотч вигідно

Дізнатись про можливості представлених моделей можна безпосередньо в магазині – офлайн і онлайн. На сайті біля кожної моделі є детальний опис, за яким зручно і без поспіху можна обрати свій варіант.smartwatch4

Годинники діляться на такі типи як:

 • спортивні;
 • преміальні моделі для ділових людей;
 • дитячі девайси;
 • моделі з можливістю заміни браслетів, встановлення стилю циферблату.

Одні з найпопулярніших – спортивні та дитячі розумні годинники. Спортивні допомагають своїм власникам тримати своє тіло в тонусі, слідкувати за станом здоров’я. А дитячі – це взагалі знахідка для батьків, адже за їх допомогою вдається відстежувати місцезнаходження дитини і тримати з нею безперебійний зв’язок у той час, коли вона не поряд.

Найбільш затребувані моделі - Samsung DZ09, Sony GT08, Xiaomi AmazFit Bip, Owly Smart Baby Watch. Кожна із них має свої якісні переваги, за які їх обирають. Цінова політика різниться, а вартість теж відіграє не останню роль при виборі. Порівняти характеристики та цінники товарів і обрати серед них оптимальний варіант – для себе або на подарунок – можна на stylus.ua. Заходьте і купуйте – тут це зробити легко, просто, швидко і вигідно.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.