Субота, 25 Березня

Що потрібно знати при виборі безперебійника?

10 лист. 2022

Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) — прилади, що захищають техніку від раптового вимкнення під час зникнення струму в мережі. Вони особливо корисні для тих, хто використовує комп’ютерну техніку. Безперебійники стануть корисним придбанням як для квартири або приватного будинку, так і для офісу. Перед покупкою варто дізнатися про особливості цих пристроїв — це допоможе обрати саме ту модель, яка підійде для конкретного приміщення краще за все.

Вибираємо потужність ДБЖ

В першу чергу, потрібно визначитися с потужністю. Різні джерела безперебійного живлення підійдуть для різної техніки:

  • потужності до 1000 Вт вистачить для стаціонарного комп’ютера;
  • потужність 1000-5000 Вт зможе забезпечити роботу сервера та локальної мережі;
  • безперебійники з потужністю більше 5000 Вт використовуються для підключення великої кількості техніки або навіть цілого будинку.

Також варто пам’ятати про правило — потужність ДБЖ має мінімум на 30% перевищувати потужність техніки, яка до нього підключена. Після зникнення струму в мережі у вас буде від 5 до 15 хвилин, щоб вимкнути техніку в нормальному режимі.

Поради щодо вибору джерел безперебійного живлення

Вибір типу безперебійника

Щоб обрати тип ДБЖ, оцініть, наскільки часто виникають проблеми із живленням:

  • якщо рідко, то вистачить недорогої моделі — резервного безперебійника;
  • якщо досить часто, то краще придбати лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення;
  • у випадку постійних несправностей мережі можна придбати ДБЖ безперервної дії.

Чи потрібний ДБЖ з програмним забезпеченням?

Безперебійники з встановленим ПЗ будуть корисними для користувачів, які хочуть гарантувати збереження даних з комп’ютера. Такі ДБЖ здатні зберігати інформацію з відкритих на комп’ютері додатків.

Перевіряємо наявність потрібних розеток

Іноді до ДБЖ планується підмикати також факс або телефон. У цьому випадку потрібно пересвідчитися, що прилад має всі потрібні сокети. Інакше ви просто не зможете під’єднати техніку.

Де купувати ДБЖ?

Найкращий вибір — популярні інтернет-магазини, які можуть запропонувати великий вибір джерел безперебійного живлення за вигідними цінами. Один з таких магазинів — Zhuk.ua, що гарантує високу якість кожної представленої в каталозі моделі. На всі ДБЖ в магазині «ЖЖУК» діє гарантія від виробника. Ви можете замовити потрібну техніку з доставкою по всій Україні!

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.