Неділя, 1 Жовтня

Починаємо ремонт – що потрібно купити

28 лист. 2022

Ремонт – процес нелегкий, проте результат того вартий. Приємно жити в красивому інтер'єрі, який вам до душі, та насолоджуватися комфортом власного дому. Нехай створення цих умов вимагатиме немалих витрат та зусиль, проте якісний ремонт роками буде зберігатися та залишатиметься актуальним.

Отже, з чого починаємо? Потрібно визначитися, які саме робити ви плануєте виконувати, та залежно від того скласти список першочергових покупок. Обирати матеріали та інструменти варто не інтуїтивно, а за чіткими розрахунками. І ми вам із задоволенням допоможемо в усьому розібратись.

Ремонт

Складаємо список покупок для ремонту

Перше, що варто з’ясувати, ремонтні роботи яких масштабів ви збираєтесь проводити. Для косметичного оновлення інтер’єру та капітального ремонту квартири чи дому список будівельних покупок буде різним. Але ми пропонуємо почати з дещо іншого. Якщо ви маєте у своїй уяві картинку, як виглядатиме майбутній ремонт, то очевидно знаєте, які шпалери, міжкімнатні двері, ламінат чи паркет, інші оздоблювальні елементи вам потрібні. Найскладніше зазвичай саме з підготовчими роботами, для яких треба зібрати ще й арсенал допоміжних інструментів. Саме без них і не обійтися в будь-яких ремонтних завданнях. До цього списку належать:

  • Дрібниці по типу рівня, щіточок різного розміру, саморізів, рідких цвяхів, валиків – практично на кожному з етапів знадобляться ці інструменти, а потім згодяться в різних побутових моментах.
  • Болгарка – зручний прилад, щоб порізати будь-які матеріали, зробити канавки під електричну проводку та навіть кроїти керамічну плитку.
  • Дриль чи перфоратор – в процесі ремонту вам доведеться просвердлити десятки отворів на різних поверхнях, разом з бетоном.
  • Зварювальне устаткування – для домашніх ремонтних робіт цілком вистачить побутових моделей, час роботи яких обмежується 30 хвилинами.
  • Бетонозмішувач – на багатьох етапах вам доведеться замішувати різні розчини та суміші. Робити це на автоматизованому обладнанні швидше та зручніше, аніж вручну. До того ж бетонозмішувач представлений в асортименті, що дозволяє обрати компактну модель відповідно до своєї сфери застосування.

Якщо придбаєте ці інструменти, ви зробите корисне вкладення на майбутнє. Адже кожен з них періодично виявиться корисним в різних побутових справах. Без дриля не вдасться повісити нову картину, а якщо заплануєте зробити красиві доріжки у своїй садибі, якраз згодиться бетонозмішувач. З таким арсеналом обладнання можна сміливо братися за ремонт своїми руками та не переплачувати майстрам. 

Щоб придивитися цікаві моделі інструментів, зазирніть в каталог Алло. Асортимент та ціни приємно вразять. А далі можете приступати до вибору шпалер, фарб та інших декоративних складових для вашого красивого ремонту.

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.