П'ятниця, 9 Червня

Крістал: як поповнити інтернет-рахунок без особистого кабінету та реєстрації

13 груд. 2022

Слід визнати правду, що сьогодні сучасну людину вводить в паніку відсутність мобільного зв’язку та інтернету. Постійний доступ до мережі та комунікація виступає заспокійливим. Бути завжди онлайн дозволяє домашній інтернет-провайдер, а по за його межами – оператор мобільного зв’язку.

Домашній інтернет є невід’ємною частиною щомісячних витрат, нерідко його сплачують разом з іншими комунальними платежами. Постачальник послуг із забезпечення доступу до інтернету зацікавлений у кожній оплаті пакета. Тому важливо, щоб абонент міг здійснити це у будь-який зручний спосіб.

Інтернет-провайдер Crystal

Ринок інтернет-провайдерів сьогодні представлений великою кількістю компаній. Висока конкуренція безумовно впливає на якість послуг та їх вартість. Адже саме вони дозволяють отримати більшу кількість абонентів.  Це стосується як нових абонентів, так і тих, що перейшли від іншого провайдера. Компанія Крістал усвідомлює це та постійно працює в напрямку поліпшення умов надання послуг.

До сьогоднішнього успіху компанія пройшла шлях довжиною в 10 років. За цей час покриття збільшилось від декількох сіл Київської області до понад 100 населених пунктів. Наразі підключитись до Crystal вже можна у Житомирській та Черкаській областях.

Слід згадати й про якість, адже максимальний тарифний план провайдера передбачає швидкісний доступ до 1000 Мбіт/сек. Серед інших супутніх послуг можна відзначити цифрове та кабельне телебачення. Для абонентів доступні більше 160 каналів у цифровій якості. Окремим є напрямок з реалізації систем відеонагляду.

Компанія забезпечує цілодобову підтримку, в т.ч. через розроблений чат-бот. Не виключенням є і активне ведення сторінок у соціальних мережах. В такий спосіб компанія показує себе відкритою до аудиторії та привертає до себе увагу. Слід відзначити й бонусну програму та акційні пропозиції з підключення. Вигідні умови завжди спонукатимуть до переходу від іншого не такого клієнтоорієнтованного провайдера.

Як поповнити інтернет-рахунок Крістал без особистого кабінету та реєстрації

Переглянути оплати, зміни в тарифах, акційні пропозиції, важливі новини та повідомлення можна на сайті провайдера. Також Крістал має власний мобільний додаток, де також можна створити особовий кабінет. Реєстрація не передбачає виникнення складнощів.

Втім не всі користувачі цього бажають. Адже велика кількість встановлений мобільних додатків та створених акаунтів мало кому до вподоби. Тому більшість клієнтів зацікавлені в спрощеній оплаті. Або можливості додати платіж до інших постійних щомісячних витрат як то комунальних платежів.

Наразі без будь-якої реєстрації можна оплатити пакет послуг на місяць за допомогою:

  1. Сайтів платіжних сервісів – сьогодні існує багато сервісів, які пропонують здійснити оплату онлайн. Це стосується будь-яких платежів, в т.ч. комунальних послуг. Поповнити інтернет-рахунок можна як із реєстрацією на сервісі, так і без неї. Наприклад, перейти за цією адресою для поповнення - https://easypay.ua/catalog/internet/krystal
  2. Мобільного додатку платіжного сервісу – принципово не відрізняється від попереднього варіанту. Але вимагає завантаження програми на телефон з проходженням реєстрації. Перевагою є контроль всіх платежів і витрат в одному додатку.
  3. Терміналу оплати – не передбачає реєстрацію та дозволяє здійснити платіж готівкою. Але для здійснення оплати, необхідно знайти найближчий термінал від EasyPay або від іншої платіжної системи.

Ще одним варіантом оплати є можливість скористатись сервісом банку. Для цього також доступний мобільний додаток, сайт чи термінал. Втім не всі банки співпрацюють з невеликими провайдерами. Тому в меню термінала банку може бути відсутній необхідний провайдер. Ідентифікатором належності платежу є номер договору з провайдером. Це єдине, що потрібно при поповненні рахунку без будь-якої реєстрації як на сайті провайдера, так і в платіжній системі.

 
 
 

Посівний календар червень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.