П'ятниця, 22 Вересня

Інтернет-магазин подарунків – найпростіший спосіб доставити частинку щастя

27 січ. 2023 Власкор

Якби я був міністром освіти, то повністю змінив би шкільні дисципліни. Замість нудних заучувань цифр і фактів в школі б учили речі, які потім можна використовувати в майбутньому житті, а не на майбутній роботі. Наприклад, психологію стосунків, основи подорожей, теорію відпочинку, гармонію смаків чи практику насолоди.


І в цій освітній парадигмі як мінімум чверть по-старому чи семестр по-новому займав би предмет «Подарунки». Адже, скільки нервів витрачають іноді люди, коли не можуть підібрати презент для шефа чи подарунок для коханої. А скільки сварок чи непорозумінь виникає між родичами чи знайомими через неправильно обраний вияв ввічливості чи подяки – вже й не перерахувати.

Та оскільки такого предмета в школі поки що не ввели, а проблема вибору подарунків загострюється із зростанням добробуту населення, то найкращим способом вирішення цієї проблеми є спеціалізовані магазини, де гарно навчені та креативні співробітники можуть підібрати подарунок по моді, ціні, статусу, чи смаку замовника.
А інтернет-магазин PiM-PiM пішов ще далі – створив каталоги подарунків на всі смаки та на всі випадки. І тепер, рухаючись простим алгоритмом можна буквально за кілька хвилин покінчити з проблемою, вирішувати яку раніше доводилось годинами чи днями.

Подарунки до Різдва, Нового року, Великодня, Дня Незалежності чи професійного свята є у цьому каталозі. Жінкам, чоловікам, бабусям, юнакам, дівчатам чи хлопчикам – за такими ознаками теж можна підібрати тут подарунок.

І коли ми говоримо про професійні свята чи корпоративи, то в інтернет-магазині PiM-PiM не просто є подарунки директору чи бухгалтеру, а сотні вузькоспеціалізованих комплектів, які зможуть порадувати працівників будівельної чи банківської галузі, освітян і медиків, програмістів чи туристів. В них крім традиційних складових (гарної випивки та закуски) є елементи, які роками будуть прикрашати робоче місце як керівника, так і рядового співробітника компанії. Та навіть і смачні частини подарунка, як то печиво чи інші смаколики будуть виготовлені у формі специфічних інструментів чи предметів, які характеризують професію та додадуть чимало гарного настрою на святковій вечірці.

Але, потрібно відзначити, що навіть найретельніше підібраний набір якихось елементів в простому целофановому чи паперовому пакеті ніколи не буде виглядати справжнім подарунком. Натомість, простіші речі, зате гарно упаковані будуть сприйматись набагато краще. І дизайнери інтернет-магазину подарунків про це добре знають, тому й створили безліч комбінацій коробок, пакетів, корзин, які не тільки виконують утилітарну місію утримувати всі предмети разом, але й самі є витворами декоративного мистецтва.

Нинішню економіку прийнято називати економікою вражень, адже провідні філософи та лідери думок давно зрозуміли, що часи, коли люди раділи простим речам, вже пройшли. Фільми стають все видовищнішими, подорожі екзотичнішими, хмарочоси фантастичнішими, а взаємовідносини між людьми – вишуканішими.

І Щастя це єдина категорія, яку не можна купити в повному обсязі, адже його не можна виміряти ні кілограмами, ні доларами, ні хвилинами чи роками. Але передати один одному частинку щастя за допомогою простих речей, і зокрема гарно підібраних подарунків – задача цілком під силам всім і кожному.

Не забувайте рідних і близьких, друзів і знайомих, колег і колежанок – даруйте їм частинки щастя, а допоможе вам в цьому інтернет-магазин подарунків PiM-PiM.

podarunki1

podarunki2

podarunki3

podarunki4

podarunki5

podarunki6

 

 

Посівний календар вересень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.