П'ятниця, 22 Вересня

Купити надійну рацію за вигідною ціною в інтернет-магазині Comtrade з доставкою

30 січ. 2023

Кошти зв'язку весь час удосконалюються, людство давно вже користується мобільними телефонами та смартфонами, проте на їхньому тлі не втратили своєї актуальності та рації. В Україні ці надійні та зручні пристрої використовуються у різних сферах діяльності людини в тих місцях, де немає покриття стільникового зв'язку та будь-яких інших альтернативних способів зв'язку, крім використання портативних радіостанцій.

Сучасна людина часто опиняється у ситуації, коли єдиний засіб спілкування зі світом для нього — це портативна рація. За допомогою цього пристрою він має можливість зв'язатися зі службами порятунку, членами своєї команди, правоохоронними органами, членами сім'ї. Це особливо важливо для людини, коли вона опиняється в екстремальній ситуації, коли від можливості та якості зв'язку безпосередньо залежить її життя чи життя іншої людини.

Щоб не втратити зв'язок зі світом, опинившись у найскладніших умовах, пропонуємо купити рацію в інтернет-магазині Comtrade, де ви знайдете різні їх моделі. Ми пропонуємо недорогі моделі за доступними цінами та рації професійного рівня. Будь-яку модель, що сподобалася, ви можете замовити на сайті нашого магазину з доставкою по Україні, а також забрати в Харкові з пункту самовивезення.

У яких сферах діяльності сьогодні використовуються рації?

У сучасних умовах рації є елементом екіпірування у різних за діяльністю фахівців і простих обивателів:

 • військовими — в умовах війни та у мирний час;

 • туристами, рибалками, спортсменами, мисливцями;

 • охоронними структурами;

 • далекобійниками;

 • службами порятунку;

 • у судноплавстві та авіації;

 • правоохоронними органами;

 • альпіністами, геологами, дорожніми працівниками тощо.

Використовувати рації часто доводиться працівникам різних підприємств та співробітникам офісів спрощення комунікативних процесів всередині підприємства з метою економії робочого часу.

Що таке рація, особливості та переваги пристрою

Портативна рація сьогодні є пристрій у компактному корпусі, що забезпечує прийом/передачу сигналів за допомогою радіохвиль. В інтернет-магазині Comtrade представлені рації найкращих і надійних виробників — Albrecht, Alinco, Baofeng, CRT, Dynascan, Hytera, Icom, Jopix, Kenwood, MAXON, Midland, Motorola та ін. Ви можете вибрати відповідну рацію за такими критеріями

 1. За форм-фактором:

 • портативні (які функціонують за рахунок вбудованого акумулятора);

 • автомобільні (працюючі від автомобільного прикурювача).

 1. За типом живлення ви можете вибрати акумуляторну рацію, ціна якої доступна будь-якому нашому покупцю, також ми пропонуємо моделі на батарейках або мережі, що заряджаються.

 2. За типом зв'язку рації поділяють на аналогові та цифрові.

 3. За потужністю — від 0,5 до 20 Вт.

 4. За кількістю каналів — від 2 до 4000.

 5. З ліцензією та неліцензовані моделі.

 6. З додатковими захисними властивостями:

 • від вибухів;

 • від вологи, води та бризок;

 • від дії газу;

 • від ударів різної потужності.

 1. Наявність додаткових функцій — Bluetooth, GPS, Mandown.

Ми пропонуємо надійні та міцні рації, що функціонують у різних діапазонах та на різній частоті, що відрізняються за призначенням.

Для власної безпеки та безпеки вашої групи, для можливості швидкого вирішення робочих завдань за допомогою комфортного, безперебійного та безкоштовного спілкування потрібний надійний пристрій зв'язку. Рекомендуємо купити рацію у Києві зі швидкою доставкою до інших міст України в інтернет-магазині Comtrade.

Посівний календар вересень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.