Вівторок, 30 Трв

Як відремонтувати бойлер?

13 лют. 2023

Гаряча у будинку вода – це завжди благо. Найчастіше гаряча вода подається або централізовано або нагрівається бойлером. Але якщо водонагрівач виходить з ладу – це може завдати маси неприємностей, особливо, якщо в будинку є маленькі діти. Хоча майстри компанії Fix-Дніпро https://fix-dnepr.dp.ua/uk/remont/remont-bojlerov завжди готові прийти на допомогу у разі такої поломки.

Ремонт бойлера

Поломки бойлера

Зрозуміти, що вашому бойлеру потрібен негайний ремонт і увага досвідчених фахівців не так вже й складно. І найперша ознака – відсутність нагріву води, протікання бака. Але варто відзначити, що бойлер варто відключити і негайно викликати майстра, якщо:

• Бойлер став гріти воду погано або зовсім не гріє її.

• Під час нагрівання води – чути сторонні, нехарактерні звуки.

• З нижньої частини бака з'єднань капає вода.

• Водонагрівач не вмикається, або при дотику б'ється струмом.

• На баку горить лампочка, але вода не нагрівається або нагрівається, але слабко.

• Не тече сама вода або натиск її занадто малий.

Ремонт бойлера

Головне в такому випадку не зволікати і набирати наш контактний телефон: 098-055-60-28 і викликати майстра додому. Наші фахівці працюють без перерви та вихідних, наш режим роботи: пн.-нд. 8:00-21:00, тому кожну несправність, навіть найменшу, буде усунено оперативно.

Але чому варто діяти оперативно? Фахівці нашої компанії Fix-Дніпро зазначають, що несправний у будинку бойлер – це потенційне джерело небезпеки, оскільки:

• Це може спричинити протікання води та затоплення сусідів знизу, як і вашого власного житла.

• Замикання в електричній мережі, як наслідок – ви можете залишитись без світла, і в квартирі можуть перегоріти не лише пробки, а й інші електричні прилади.

• Дискомфорт у процесі використання водонагрівача. Він може бути струмом, що дуже небезпечно для вашого здоров'я.

• Це може призвести до подальшого, більш дорогого ремонту, а то й зовсім – техніка не підлягатиме відновленню, відповідно вам доведеться купувати новий водонагрівач.

І що варто робити? Звертатись до фахівців.

Важливо розуміти, що ремонт водонагрівача самотужки – рішення не найправильніше, оскільки не кожна людина, користувач знає, як це правильно зробити, вона не має нових, оригінальних деталей, набору інструментів. Тому вам варто звернутися до досвідчених майстрів. Плюс до всього, ціни на ремонт у нашій компанії – найдемократичніші та найдоступніші. Зрозумійте – не варто заощаджувати на власній безпеці, як і довгу, злагоджену роботу водонагрівача. Плюс до всього, наші фахівці проведуть точну, оперативну та точну діагностику та визначать саму поломку та її першопричину.

Ремонт бойлера

Але багато користувачів закономірно запитають - чому саме наша компанія заслуговує на увагу? У такому разі хочемо виділити такі переваги, які отримає наш клієнт.

• Перше, це злагоджена та коректна робота бойлера, а відповідно – наявність гарячої води у вашому будинку. Вода нагрівається відповідно до встановлених параметрів.

• Зниження витрат на споживання електроенергії. Важливо розуміти, що несправна техніка – це більше споживання електрики. А навіщо такі витрати? Своєчасний ремонт дозволить зменшити ці непотрібні витрати.

• Оптимізація всіх витрат. Наші майстри не пропонуватимуть клієнту дорогі, непотрібні деталі, не шукатимуть неіснуючих поломок, щоб тільки збільшити розмір чека. Ми працюємо чесно та прозоро, і якщо бойлер неможливо відремонтувати – ми чесно скажемо про це.

• Оперативне виконання замовлення. Адже ми розуміємо, наскільки кожній людині важлива гаряча вода та комфорт у будинку. А від поломки не застраховано ніхто. Наші майстри працюють як по місту, так і обласному центру, без перерви та вихідних.

• Гарантована висока якість ремонту. Адже наші майстри знають, як провести ремонт, тому після його закінчення видають гарантійний талон. Це підтверджує серйозне ставлення до роботи, взятих він зобов'язанням.

Тому не зволікайте - телефонуйте нам і наші фахівці допоможуть вам усунути несправність водонагрівача. І обов'язково проконсультують з усіх питань правильної експлуатації та обслуговування бойлера.

 

 
 
 

Посівний календар травень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.