П'ятниця, 2 Червня

Якісне лабораторне обладнання – запорука точних результатів

Останнє десятиліття в Україні найбільшими темпами розвивалась галузь зернового виробництва. Ланцюжок поле-елеватор-вагон-порт став основним логістичним маршрутом для мільйонів тон зернових культур. І на кожному етапі цього маршруту продукція має відповідати певним вимогам, від яких залежить її ціна.

 

Зерно перевіряють на колір, вологість, температуру, засміченість, питому вагу, зольність, склоподібність, вміст і якість клейковини та ще чимало показників. І найкраще це робити за допомогою лабораторного обладнання, яке виробляється підприємством «Альтаїр Плюс» та постачається більшості елеваторів, млинів чи хлібозаводів.

 Компанія «Альтаїр» була заснована в 1998 році, а в 2001 році в зв’язку з розширенням діяльності змінила назву на «Альтаїр Плюс». Основна сфера діяльності – виробництво лабораторного обладнання для лабораторій підприємств зернової та хлібопекарної галузі. Тобто, інженери та конструктори фірми досягли значних результатів саме у цьому досить вузькому сегменті машинобудування.

Крім виробництва приладів та обладнання підприємство має розвинену ремонтну базу та надає широкий спектр послуг як по гарантійному, так і після гарантійному ремонту. Крім серійних зразків продукції тут можуть виготовити штучні зразки обладнання саме під вимоги замовника.

Вимірювальні прилади та обладнання іноді теж потрібно перевіряти і саме для цього компанія «Альтаїр Плюс» надає послуги з калібрування та перевірки та оформлення сертифікаційних та атестаційних документів. Приладами компанії користуються не тільки аграрії та пекарі, але й санітарні лікарі, хіміки-дослідники або ж лаборанти в гірничо-добувній промисловості чи металургії.

Приклади обладнання, яке виробляє компанія «Альтаїр Плюс»:

  • Млин лабораторний «Циклон» - призначений для перемелення зразків зернових культур для подальшого визначення їх характеристик.
  • Розсів лабораторний на зараженість – допомагає визначити кількість шкідників або ж сміттєвих домішок в зерні.
  • Вимірювач деформації клейковини – визначає якість клейковини в зерні чи борошні.
  • Прилад «Кварц» - для визначення вологості зерна або ж круп чи інших продуктів.


А також велику номенклатуру додаткового обладнання та пристосувань, як то щупи, сита, штанги, пробовідбірники та інше.

Не тільки короткий опис, але й детальні технічні характеристики та інструкції з користування є на сайті підприємства. Та й купити будь-що теж можна не виходячи з лабораторії: побачив, прочитав, замовив, оплатив, отримав – і користуйся.

Ну й, зайво, напевно, говорити, що на будь-які питання, що виникають у вас стосовно техніки чи обладнання вам дадуть відповіді кваліфіковані співробітники компанії.

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Посівний календар травень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.