Вівторок, 3 Жовтня

Середа, 24 травня 2023 — РІО Бердичів

А станеться це через те, що з 1 липня Уряд планує скасувати пільгову ставку податку, прийняту на початку війни. Тоді підприємствам дозволили застосовувати спрощену систему оподаткування та платити 2% з обороту.

Опубліковано в ЖКГ

Сьогодні, 24 травня на засіданні адміністративної комісії розглянули справу, де по вулиці Зеленій виявили складування будівельних матеріалів та гранітних каменів за межами підприємства без дозвільних документів.

Опубліковано в Пригоди

У Бердичівському міськрайонному суді проходять практику студенти, які здобувають спеціальність «Право» у вищих навчальних закладах. Нині - це двоє студентів 4-го курсу Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки і права, які проходять переддипломну практику, студент 4-го курсу Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу ДПЕУ та студентка 2-го курсу Поліського національного університету, які проходять виробничу практику.

Опубліковано в Освіта

Захоплююче, креативно та інформативно пройшов День Європи у Бердичеві, святкування якого розтягнулося на цілий тиждень, тому можемо сказати сміливо, що це був Тиждень Європи. Він охопив не тільки педагогів та учнівську молодь, але і кожного містянина, адже це особливий день, що єднає нашу країну та Євросоюз, показує скільки всього спільного ми маємо та до чого ще маємо прагнути.

Опубліковано в Освіта

У місті Львові відбулася XVIII літня Універсіада України з легкої атлетики. У змаганнях брали участь понад 360 студентів-спортсменів з 48 університетів України. Також у них взяли участь бердичівські спортсмени, які представляли свій навчальний заклад – Житомирський державний університет імені Івана Франка.

Опубліковано в Спорт

У виставковій залі Бердичівської художньої школи – майстер-клас із ткацтва. В гостях у викладачів та учнів – гостя з Житомира. Зустріч і спілкування з головою обласної мистецько-культурної спілки народних майстрів «Мистецьке Полісся» Анною Івченко – завжди свято, подарунок для душі…

Опубліковано в Культура

Сьогодні у Житомирського українського музично-драматичного театра ім. І. Кочерги гастрольний тур до Бердичева.

 

Опубліковано в Культура

Хлопця, який ніби щось шукав у заростях неподалік приватного будинку, увечері 23 травня помітили оперативники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

У Польщі відбувся традиційний Міжнародний турнір з легкої атлетики «Mityng Gwiazd na Rynku Kosciuszki 2023», до програми якого входять стрибки у висоту, стрибки з жердиною та штовхання ядра. Цікаво й те, що турнір проходить не на стадіоні, а на центральній площі міста Білосток. Так само, як у нас до початку повномасштабної війни відбувався Меморіал Віталія Лонського. Але віримо і надіємося, що після перемоги України, ці змагання знову відбуватимуться в Бердичеві.

Опубліковано в Спорт

В современном мире влажный корм для собак становится все более популярным среди заботливых владельцев питомцев. Его уникальность заключается в том, что он представляет собой сбалансированное сочетание питательных веществ и влаги, что позволяет собакам получать все необходимое для здоровья и благополучия. От привлекательного аромата до разнообразия текстур и вкусовых вариаций, влажный корм становится превосходным выбором для удовлетворения потребностей каждого питомца.

Опубліковано в Поради
Сторінка 1 із 2

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.