Вівторок, 3 Жовтня

Понеділок, 29 травня 2023 — РІО Бердичів

Більше 14-ти мільйонів українців через повномасштабне вторгнення рф були змушені покинути свої домівки і приблизно 8 мільйонів з них мають статус ВПО. З перших днів повномасштабної війни Бердичів не стояв осторонь та допомагав людям, які рятуються від війни.

Опубліковано в Політика

З неділі працює міська комісія, яка встановлює збитки і пошкодження, нанесені громаді після вранішнього удару.

Опубліковано в Політика

Выращивание розы из срезаного цветка - очень интересное занятие. Это не всегда гарантирует успех, но есть высокие шансы, что все получится и росточек примется.

Опубліковано в Поради

27 травня 2023 року в шаховому клубі «Біла тура» відбувся турнір зі швидких шахів (турнір розрядників) з нагоди Дня захисту дітей в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Організатором турніру став Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Олег Рудніцький, фахівець з шахів – Юрій Разін). 

Опубліковано в Спорт

У перший день літа у всьому світі традиційно відзначають Міжнародний День захисту дітей. 

Опубліковано в Пригоди

Минулого тижня працівниками Бердичівського районного управління спільно з 2 ДПРЗ ГУ ДСНС у Житомирській області було проведено для працівників та підопічних Бердичівський геріатричний пансіонат Житомирської обласної ради інструктаж з пожежної безпеки у побуті та лікувальних закладах, правил користування первинними засобами гасіння та правилам мінної безпеки.

Опубліковано в Пригоди

Поки що про це не було чути ні на жодному офіційному чи неофіційному зібранні, але інформація на офіційному сайті міської ради заставляє задуматись.

Опубліковано в ЖКГ

Назвати точну кількість робочих груп і комісій, створених рішеннями Бердичівської міської ради, виконавчого комітету чи розпорядженнями міського голови не представляється можливим, тому й використано у заголовку замітки такий невизначений числівник.

 

Опубліковано в Політика

Мова йде про тендери на виготовлення проектної документації на ремонт вулиці Луппова.

 

Опубліковано в ЖКГ

Бажання легких грошей приводить молодь до криміналу, а як наслідок – за грати, при чому на тривалі терміни та ще й з конфіскацією майна.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка
Сторінка 1 із 2

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.