Вівторок, 3 Жовтня

Субота, 06 травня 2023 — РІО Бердичів

Pin-up Україна

З початку військового вторгнення росії гральний бізнес в Україні зіткнувся з обмеженнями у роботі, штрафними заходами та навіть із припиненням діяльності. Це стосується постачальників азартних послуг, що почали ухилятися від податків або не зупинили співпрацю із партнерами країни-агресора. Ті, хто вважає, що мова йде про Pin-Up санкції, дуже помиляються, бо цей заклад не було внесено до «чорного» списку порушників. Навпаки, за 2022 рік ця компанія сплатила понад 271,2 мільйона гривень, включаючи податки, ліцензійний збір та інші виплати державі. Окрім цього, Pin-Up Україна активно займається благодійністю та надає гуманітарну допомогу мешканцям країни, що постраждали під час бойових дій.

Опубліковано в На правах реклами

Вам нужны новые стеклоочистители, чтобы обеспечить четкий обзор при любых погодных условиях, или новые тормоза для оптимальной безопасности? Как бы там ни было: независимо от того, управляете ли вы BMW 1 серии или BMW 7 серии, BMW X1 или BMW X5, BMW 3 серии или BMW 5 серии разборка BMW на KaifAuto предоставит все необходимые детали оригинальной модели и правильные запчасти. Кроме того, обращаясь на разборку, вы получаете не только качественные детали, но еще и возможность сэкономить на оригинальных запчастях BMW. 

Опубліковано в Авто

Ремонт доріг – невід’ємний комплекс робіт із підтримання функціональності інфраструктури країни. Для проведення ремонтних робіт використовується різноманітна техніка, яка підбирається залежно від виду ремонту та відомостей про дорожнє покриття. У цій статті ми розглянемо техніку, яка використовується в Україні для капітального та поточного ремонту.

Опубліковано в Технології

П’ятого травня 1920-го року перший голова відродженої Польської держави Маршалок Юзеф Пілсудський та Головний отаман Української Народної Республіки Симон Петлюра зустрілися на залізничному вокзалі м. Бердичева. П’ятого травня 2023-го під час мистецького телемосту Бердичів–Вінниця– Ченстохова історичну подію відобразили у своїй виставі актори шкільної студії «Театральна тонація» Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2.   

Опубліковано в Освіта

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на неділю, 7 травня

Опубліковано в Гороскоп

Три ведмеді запрошує на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.