У цьому давно вже змогли переконатись ті, хто свого часу замінили ним пару коней у господарстві чи старого радянського Т-25 чи навіть Т-40. Коней треба було кормити цілий рік, а дітище Ліпецького тракторопрому – ремонтувати цілий рік. Саме тому, з початком широких поставок на наш ринок імпортних міні-тракторів коней почали здавати на м’ясокомбінат, а старі трактори на металолом.
Зараз на ринку України є величезний вибір міні-тракторів від різноманітних виробників, їх продають і на риках, і в мотомагазинах, але найкращі умови продажу пропонують на сайті https://agromoto.com.ua/ua/minitractor/, де всі моделі продаються напряму від виробників.
Які міні-трактори, представлені на ринку України:
- Китайські бренди Shifeng, Zoomlion, Xingtai, Jinma, Dongfeng, Foton, Kentavr
- Білоруські трактори Зубр, МТЗ, Беларус
- Міні-трактори українського виробництва ДТЗ та ДМТЗ
В кожного з цих виробників є дуже багато різноманітних моделей міні-тракторів, які відрізняються за потужністю двигуна, типом палива, діаметром коліс, наявністю переднього приводу, чи його відсутністю, і врешті-решт – ціною.
Як вибрати міні-трактор:
Головними критеріями для вибору є, звичайно ж, його майбутнє застосування. Зараз без таких механізмів вже важко представити навіть найменший сільськогосподарський бізнес, але так само широко міні-трактори використовуються і в будівництві та комунальному господарстві. І в кожному з цих застосувань є індивідуальні особливості.
Так, в сільському господарстві для обробітку землі в теплицях потрібно використовувати найменші за габаритами агрегати, які можуть мати невелику потужність, адже, як правило, ґрунт в теплицях більш легкий для обробітку, хоча наявність реверсу буде дуже бажаною, адже тут потрібні більші можливості для маневрування.
Для обробітку відкритих земельних ділянок важливо розраховувати міні-трактор за їх площею. Так, присадибні ділянки до одного гектара можна обробляти тракторами потужністю 16-24 к.с., тоді, як для ділянок до 5 гектарів більш підходять трактори потужністю до 50 к.с. І як правило, вони повинні мати обидва ведучих моста, так як при найбільш енергоємних роботах (оранка, культивація) це часто буває критично важливо.
Для робіт в саду, на будівництві чи комунальному господарстві дуже важливим є можливість навіски різноманітних механізмів (бури, щітки, косилки, навантажувачі і навіть бетонозмішувачі). А також важливою є максимальна швидкість, адже багато операцій передбачають транспортування на більші відстані, ніж просто «крутитись» на полі чи на городі.
Але дуже часто буває, що міні-трактор, куплений для одних завдань, потім використовується і для інших, адже в господарстві завжди вистачає таких прикладів, тому купивши більш універсальні та потужні агрегати, господарі, як правило, ніколи не шкодують про це.
Чому міні-трактори краще купувати в компанії «Агромото»:
- Це прямий імпортер сільгосптехніки від виробників до України
- Тут організована передпродажна підготовка техніки та післяпродажний сервіс
- Є безкоштовна доставка по всій Україні до дверей клієнта
- Компанія працює без передплати, оплата в момент доставки
- Торгові майданчики «Агромото» розміщені в багатьох областях, де можна подивитись, протестувати та вибрати необхідний міні-трактор.