Життя пухнастого улюбленця — це та вісь, навколо якої обертається життя її шкіряних господарів. Добре відомо з інстаграмних рилсів, що собачники мають вдома чудового вірного друга, який завжди радий господареві та з нетерпінням чекає на його повернення додому. Власники ж котів і власниками-то себе не надто можуть вважати. Котячий темперамент настільки унікальний, що вони цілком здатні самостійно обрати собі людину, поселитися в домівці і вважати, що це ви у них живете, а не навпаки.
Захистити котика
Досвідчені петперенти чудово знають, що немає нічого гіршого за хворобу свого пухнастика. Навіть діти з якогось віку вже здатні більш-менш чітко пояснити де болить і як. Тваринки ж на таке не здатні. І в разі погіршення самопочуття улюбленця починається цілий діагностичний атракціон, аби виявити проблему. Скільки коштують усі ветеринарні маніпуляції, гадаю, пояснювати зайвий раз не потрібно. Існує безліч захворювань чи раптових проблем зі здоров’ям, яким неможливо запобігти. Та наявність у котиків паразитів — зовсім не той випадок. Саме з цією проблемою стикається практично кожна тварина, та їй легко запобігти завдяки використанню якісних засобів від бліх та кліщів https://store.vitomax.ua/zasobi-vid-blih-ta-klischiv-dlya-kotiv/ і зробити щоденне життя милого хвостика значно приємнішим.
Які б смаколики ми не приносили своїм домашнім тваринкам, ніякий прояв уваги не може замінити справжнє щире піклування про його здоров’я та комфорт.
Які варіанти?
Засоби проти паразитів набувають різних форм, і це не просто маркетинговий хід, а й щире прагнення підібрати кожному конкретному котику саме те, що не принесе йому жодного дискомфорту. Наразі доступні такі варіанти засобів:
- Нашийник — чудовий варіант для пролонгованої надійної дії, проте сама концепція нашийника підходить не усім котам. Багато котиків виступають різко проти наявності на собі такого аксесуара, про що не соромляться повідомляти своїм петперентам, особливо не добираючи при цьому “слів”. Важливо зважати на його думку та ставити комфорт улюбленця на пріоритетне місце. Тож, якщо нашийник йому не до вподоби, шукайте інший метод захисту улюбленця.
- Краплі на холку — забезпечують стабільний та тривалий захист котика від бліх та кліщів, досить зручні у використанні з простою та зрозумілою інструкцією. Якщо кіт не має ніяких заперечень проти застосування зовнішніх засобів і його шкіра нормально на них реагує, для вас обох це буде найкращим варіантом.
- Спрей — найбільша перевага у тому, що він починає діяти одразу ж після розпилення. Також часто його застосовують, щоб провести дезінфекційну частину прибирання у будинку, де проживає кіт. Іноді відмічають різкуватий запах від спрею, тому не всі петперенти ставляться до нього лояльно.
- Пігулки — вельми зручний інноваційний спосіб захисту тварини від паразитів. Вони діють прямо у крові, швидко та якісно долають паразитів. Відмінний варіант для тваринок, яким не підходить ні носіння нашийника, ні краплі через чутливість шкіри. Єдиний нюанс — спробувати самостійно його цією таблеткою пригостити.
- Порошки та шампуні — використовуються переважно як частина загальної системи в якості дієвої підтримуючої терапії, адже не мають достатньо пролонгованої дії, аби працювати самостійно.
Висновки
Який би спосіб знищення бліх та кліщів ви не обрали, обов’язково відстежуйте самопочуття котика, уважно слідкуйте за його реакцією на той чи інший протипаразитарний засіб, аби не тільки захистити його від зовнішніх чинників, а й не нашкодити здоров’ю. Адже абсолютне все у цьому світі є індивідуальним.