Понеділок, 2 Жовтня

Реклама в газеті

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
Рекламна агенція «РІО», яка працює на інформаційному ринку з 1997 року, пропонує Вам на 2016 рік співпрацю на вигідних умовах - розміщення реклами у власних рекламоносіях:

Газета «РІО-Бердичів» (видається з 2000 року).
Більшу частину аудиторії газети складають підприємці та споживачі різноманітних послуг, адже в газеті сфокусовано найбільше приватних оголошень та реклами місцевих виробників товарів і послуг. «РІО-Бердичів» - єдина газета в регіоні, яка виходить двічі на тиждень – по вівторкам і п’ятницям, тому має можливість найоперативніше опублікувати як інформаційні, так і рекламні повідомлення. Газета розповсюджується за передплатою, продається в кіосках і в відділеннях «Укрпошти», на всіх газетних розкладках інших продавців періодики, приватними розповсюджувачами та в багатьох продовольчих магазинах міста і району. Тижневий наклад станом на 01.12.2016 рік складає 10 тис. екземплярів.

УВАГА! При заключені договору до 31 грудня 2020 р. діють наступні ціни:
Перша сторінка- 5.00 грн/кв.см., Остання сторінка- 4.50 грн/кв.см, Інші сторінки- 4.00 грн/кв.см.

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.