Вівторок, 5 Грудня

Сергій Токарєв розповів про лекції для українців щодо штучного інтелекту

Нещодавно в Україні розпочався другий сезон АІ for Ukraine, в якому світові фахівці розповідають про особливості та перспективи використання штучного інтелекту. Цей освітній благодійний проект було започатковано технологічною компанією Roosh і найбільшим українським АІ-ком’юніті AI HOUSE. Цією новиною на своїй сторінці у Facebook поділився Сергій Токарєв – бізнесмен і співзасновник компанії Roosh. 

ІТ-інвестор також розповів про спікерів, серед яких були присутні експерти з Оксфордського університету, INRIA, OpenAI, Google та Stripe. На воркшопах та онлайн-лекціях йдеться про актуальні знання, останні новини та інсайти. Сергій Токарєв впевнений, що ця ініціатива допоможе розвитку АІ-галузі в Україні.

Що відомо про проект АІ for Ukraine

На думку організаторів, воркшопи та лекції щодо штучного інтелекту є вкрай корисними не лише для тих, хто вже зайнятий у галузі Machine Learning та Artificial Intelligence, а й для tech-ентузіастів і звичайних громадян, зацікавлених новітніми технологіями. 

Доступ до виступів вільний. Стати учасником АІ for Ukraine може хто завгодно, потрібно лише заповнити спеціальну форму. Виступи спікерів і воркшопи проходять у віддаленому форматі англійською. Також є доступ до записів трансляцій. 

«Не дивлячись на постійні обстріли та тривоги, минулого року команда АІ-ком’юніті AI HOUSE вирішила підтримати AI/ML-спеціалістів в Україні. Тому ми й створили цей освітній проект. До того ж, нас спонукала величезна підтримка технологічної спільноти з усього світу. Їхній інтерес щодо співпраці з українськими фахівцями надихнув нас з командою AI HOUSE до підготовки другого сезону АІ for Ukraine. Головна мета полягала у наданні доступу до інсайтів, знань та досвіду кваліфікованих експертів у галузі штучного інтелекту та машинного навчання», — підкреслив Сергій Токарєв. 

Хоч лекції проводяться безоплатно, організатори закликають учасників донатити приблизно по 10 доларів за перегляд одного відео. Зібрані кошти буде надіслано благодатній організації «Реактивна Пошта», яку було створено для надання допомоги українським артилеристам. Сергій Токарєв наголошує, що під час проведення першого сезону івенту у 2022 році організатори зібрали 320 000 гривень. Тоді кошти передали до фонду «Повернись живим». 

Що відбувається у другому сезоні АІ for Ukraine

Першу лекцію було присвячено Deep Learning Decade та GPT-4. Її провів Лукаш Кайзер, який розповів про створення ChatGPT і майбутнє ШІ загалом. 15 листопада виступатиме Гаель Вароко з INRIA. Він розповість про особливості аналізу та підготовки даних завдяки ML, а також поділиться думками стосовно спрощення використання новітніх технологій та роботи з великим об’ємом інформації. 

Серед спікерів також буде присутня Вікторія Олійник з Оксфордського університету, яка проведе воркшоп на тему генерування контенту через штучний інтелект. Додатково вона наддасть поради щодо подальшої роботи з текстами, створеними ШІ. 

Некомерційна організація AI HOUSE займається розбудовою найпотужнішого українського АІ-ком’юніті, завдяки чому у майбутньому можна буде розвинути різноманітні галузі штучного інтелекту та новітніх технологій загалом.

Вікторія Матвєєва

Головний менеджер з інтернет-реклами у РІО-Бердичів

Сайт: https://www.facebook.com/profile.php?id=100094009878398

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.