Середа, 6 Грудня

Що таке портативна електростанція та як її вибрати?

18 лист. 2022

Портативна електростанція - це, по суті, міні-версія генератора. Вона дозволяє підтримувати роботу важливих приладів та електроніки під час відключення електроенергії, а також може стати рятівником під час туристичних походів. А в поєднанні з сонячною панеллю ви отримаєте повністю автономний портативний сонячний генератор.

Портативна електростанція

Незалежно від того, чи берете ви їх з собою в тривалу подорож, для кемпінгу, чи навіть для зберігання вдома, ці станції та генератори є надзвичайно зручними й, можливо, навіть рятують життя, або замінять потребу в дорогих акумуляторних батареях та складному електричному обладнанні для кемпінгу. Що таке портативна зарядна станція, як її використовувати та навіщо вона взагалі потрібна поговоримо в цій статті.

Навіщо потрібні портативні електростанції?

переносна електростанціяІнтуїтивність простого натискання кнопки для отримання безшумної, безгазової енергії робить портативні електростанції набагато простішими у використанні. За останні роки виробники змогли розробити електростанції, достатньо потужні, щоб підтримувати високоенергетичне обладнання, таке як електроінструменти, повітряні компресори та великі побутові прилади. 

Оскільки вони можуть безпечно працювати в приміщенні, вони ідеально підходять в якості домашнього резервного рішення, залишаючись при цьому портативними для використання на відкритому повітрі. Замість того, щоб мати справу з брудним паливом, переносна електростанція також пропонує доступ до необмеженого, безкоштовного електропостачання, просто підключившись до сонячних панелей.

Для чого використовують портативні електростанції?

Портативна електростанція є важливим елементом обладнання, що забезпечує зарядку та роботу таких пристроїв, як медичне обладнання, радіоприймачі, побутова техніка та смартфони під час надзвичайних ситуацій. Багато електростанцій мають як стандартні розетки змінного струму, так і USB-порти для живлення декількох типів пристроїв одночасно.

купити переносну електростанцію

Як обрати переносну електростанцію?

Існує кілька ключових факторів, які слід враховувати при виборі правильної портативної електростанції:

  • Ємність. Потужність портативної електростанції вказує на кількість заряду, що зберігається в акумуляторі, вимірюється у Ват-годинах. Більші потужності краще підходять для важких робіт, таких як резервне копіювання будинку, в той час, як менші потужності - як ви вже здогадалися! - краще підходять для менших потреб у зарядці. 
  • Портативність. Якщо ви знаєте, що ваші потреби в енергії мінімальні, наприклад, для живлення вашого дрона або акумуляторів камери під час фотоподорожі на вихідних, виберіть одну з невеликих, але потужних електростанцій.
  • Час зарядки. Завжди приємно мати портативну електростанцію, яка може швидко заряджатися, особливо якщо ви перебуваєте в дорозі й не маєте багато часу, щоб зупинитися і підзарядити свій пристрій. Час зарядки портативної електростанції може варіюватися в широких межах, від 1 години до 8 годин і більше, в залежності від джерела живлення, яке ви використовуєте. А також від того, який метод зарядки ви використовуєте.

Після того, як ви зрозумієте свої потреби в електроенергії та обставини, в яких ви будете використовувати портативну переносну електростанцію найчастіше, будьте впевнені, знаючи, що у нас є варіанти для широкого спектра налаштувань.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.