Середа, 6 Грудня

Понеділок, 26 червня 2023 — РІО Бердичів

Громадська організація «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн», як імплементуючий партнер Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), оголошує конкурс для медичних закладів Житомирської області. З 26 по 30 червня можна подати заявку на участь у конкурсі для впровадження універсально-прогресивної моделі патронажу для родин з дітьми від 0 до 3 років.

«У рамках проекту ми хочемо знайти справжніх фанатів своєї справи та високо мотивованих професіоналів, які бажають долучитися до впровадження в Житомирі та області універсально-прогресивної моделі домашніх візитів до вагітних та сімей з дітьми від 0 до 3 років, – зазначає керівниця крос-секторального проєкту ЮНІСЕФ в Житомирській області Маргарита Сіранчук.

Це особлива модель патронажу, яка включає не тільки спостереження за новонародженим, але й оцінку усіх можливих факторів ризику для здоров’я та добробуту дитини: починаючи від оцінки психоемоційного стану батьків і створення еко-карти родини, закінчуючи оглядом приміщення, в якому проживає сім’я і взаємодією зі сторонніми службами.

На Житомирщині універсально-прогресивну модель впроваджують вже 15 установ охорони здоров’я. Патронажні медсестри цих закладів отримали портативні педіатричні набори для якісного огляду дітей вдома. Також медичні заклади області отримали 8 автомобілів від ЮНІСЕФ, які допоможуть медикам відвідувати сім’ї з дітьми у віддалених громадах.

Подати заявку на реєстрацію можна за посиланням:
http://surl.li/ilroi

Заявки приймаються з 00:00 26.06.2023 до 00:00 30.06.2023.

Для того, аби подати заявку на участь необхідно:
* обрати представників від закладу;
* заповнити заявку на участь;
* підкріпити офіційний лист від закладу;
* пройти співбесіду з експертами.

ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» чекає на заявки від медичних закладів Житомирської області!

 

Опубліковано в Медицина

Любые перевозки подразумевают не только заработок для перевозчика, а и траты, в частности, на топливо. И не всегда, сопоставив потраченное и полученное перевозчик получает выгоду от своей деятельности и может продолжить ее без убытка для себя. Иногда причиной этому есть недобросовестные сотрудники – водители, которые в силу личных нужд сворачивают с заданного маршрута за деньги фирмы или вообще торгуют топливом, списывая его на производственные траты. Чтобы предотвратить такие ситуации, все чаще руководители компаний внедряют мониторинг грузового автотранспорта, чтобы видеть реальную картину с километражем, типом ГСМ, маркой авто и расходом топлива на 100 км пути.

Опубліковано в Авто

Ми не раз писали, що в системі бердичівської влади створено купу комісій та робочих груп, які є дорадчими органами, тобто рекомендують членам виконкому, чи депутатам міськради, чи міському голові прийняти ті чи інші рішення, або ж відхилити їх.
І найулюбленішою відповіддю на будь-яку проблему, що виникає в місті є: «створимо комісію».

Опубліковано в Політика

У Бердичівській міській лікарні в акушерському відділенні, який розташований у «Центрі жінки» відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу, де жінки анонімно зможуть отримати медико-психологічну допомогу.

Опубліковано в Медицина

В Бердичеві систематично проводять забір крові від початку війни. Це не тільки пришвидшує нашу перемогу, але і рятує життя нашим військовим. Минулого разу ми розповідали про те, що бердичівляни зібрали понад 58 літрів крові

Опубліковано в Медицина

Від початку літа відвідувати садочок можуть діти лише тих батьків, які офіційно працевлаштовані та сплачують податки до бюджету. Проте вже восени малеча зможе повернутися до свого дошкільного закладу, де зустрінеться зі своїми друзями.

Опубліковано в Освіта

Відповідне розпорядження видав міський голова Бердичева Сергій Орлюк 14 червня, але станом на 26 червня робоча група, яка була спеціально для цього створена, ще не збиралась.

 

Опубліковано в ЖКГ

Про це голова Гришковецької селищної громади Ірена Лісова написала на своїй сторінці у Фейсбук:

 

Опубліковано в Фоторепортаж

Бердичів зустрів День свого народження. Рідному місту фотохудожниця Світлана Шмигельська подарувала виставку «Бердичів – мій дім». У її фотографіях візуально відображений посил: сучасне тісно переплітається з минулим, а мрії — обрис майбутнього

Опубліковано в Культура

У парковій зоні біля басейну, 23 червня відбулась чергова зустріч місцевих мешканців, депутатів та представників виконкому. Вона була присвячена кіоску, який тут намагаються встановити, а на зібрання завітав і сам підприємець, власник майбутнього МАФу.

 

Опубліковано в Політика
Сторінка 1 із 2

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.