Вівторок, 16 Серпня

Сучасні прилади нічного бачення

29 черв. 2022

Продуктивність полювання безпосередньо залежить від спорядження, що використовується мисливцем. Особливо актуальним є використання професійної оптики для полювання в нічний час доби. Така техніка дозволить на 100% розглянути дичину в умовах недостатньої видимості за будь-яких погодних умов. Не можна недооцінювати покупку професійної оптики.

прилади нічного бачення

Популярні види приладів нічного бачення

На ринку професійної оптики популярністю користується така техніка:

 • Монокуляри. Підійдуть любителям полювання та професіоналам. На вигляд чимось нагадують підзорну трубу зі спеціальним об'єктивом. Чи здатні відстежувати теплокровні об'єкти на великих відстанях, до 2000 метрів.
 • Бінокуляри. Універсальні пристрої для відстеження теплокровних об'єктів у будь-який час доби. Часто використовуються у пошуково-рятувальних операціях, а також для спостереження за певною територією вночі. Дальність відстеження теплових об'єктів бінокуляр від ТМ Pulsar може становити до 2500 метрів.
 • Приціли нічного бачення. Встановлюються на мисливську зброю різного калібру. Відрізняються компактним розміром, міцністю фіксації та здатністю відстежити теплокровні об'єкти за різного рівня освітлення та за будь-яких погодних умов.

Перед вибором професійної оптики нічного бачення варто визначити, з якою метою її доведеться використовувати. Для полювання підійдуть аксесуари з мінімальним рівнем шуму в процесі роботи, а також з високою роздільною здатністю дисплея. Міцність та герметичність корпусу також є важливими для тривалості терміну експлуатації оптичного приладу.

Прилади нічного бачення складаються з таких чотирьох комплектуючих:

 • системи оптики;
 • підсилювача;
 • підсистеми вибудовування зображення;
 • підсистеми будівництва підсвічування.

прилади нічного бачення

Чим привабливий інтернет-магазин Delta1?

В інтернет-магазині Delta1 кожен мисливець зможе підібрати оптичний прилад високої якості. У продажу представлена ​​оптика наступних різновидів:

 • Тепловізори. Автомобільні тепловізори; телевізійні: приціли, біноклі, окуляри, монокуляри, коліматори.
 • Прилади нічного бачення. Багатофункціональні прилади, передоб'єктивні насадки, біноклі, монокуляри, приціли нічного бачення, окуляри.
 • Прилади двоканального відеоспостереження.
 • Аксесуари для оптики нічного бачення.

Купувати в інтернет-магазині delta1.ua вигідно одразу з кількох причин:

 • Всі товари сертифіковані та поставляються від відомих світових виробників оптики, включаючи компанії Delta, Pulsar, IRay.
 • Ціна на оптику є прийнятною для більшості покупців. Вартість приладів формується без необґрунтованої націнки.
 • Гарантія На всі оптичні прилади для полювання та аксесуари для них передбачена гарантія від виробника терміном від 12 місяців.

В інтернет-магазині delta1.ua можна придбати прилади нічного бачення з доставкою по всій Україні

 
 
 
Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.