Неділя, 3 Грудня

Понеділок, 13 березня 2023 — РІО Бердичів

Вчора інформаційний простір Бердичева підірвала новина про автомобіль швидкої допомоги, подарований німецькими благодійниками більше року тому.

 

Опубліковано в Політика

В последние годы все больше людей задумываются об утеплении своих жилищ. Причины для этого у каждого свои: кто-то утепляется с целью сделать помещение энергоэффективнее и сэкономить на отоплении, владельцы квартир с централизованной подачей тепла – из-за недостаточного нагрева коммунальными котельными, некоторые стремятся не только повысить градус в доме, но и провести звукоизоляцию. Есть пользователи, для которых вопрос об утеплении стал остро после смены климата на более мягкий и влажный. На смену морозным зимам пришли мягкие и сырые, от чего во многих домах появилась плесень. Избавиться от нее одним только утеплением, конечно, не выйдет, но именно с утепления нужно начинать борьбу с грибком, что многие и делают.

Опубліковано в ЖКГ

Чоловік проживає у смт Гришківцях Бердичівського району. Попередньо, з 28 лютого 2023 року він перестав виходити на зв’язок та його місце перебування невідоме.

Опубліковано в Офіційна інформація

Бердичівський міськрайонний суд у підготовчому засіданні розглянув обвинувальний акт щодо пенсіонерки, яку обвинувачено у поширенні та повторному поширенні матеріалів, у яких міститься заперечення збройної агресії російської федерації проти України, визнання правомірною тимчасової окупації частини територій України, а також глорифікація представників збройних формувань рф (чч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Учасники групи «Промінь світла», небайдужі до історії рідного краю, зібрались у весняний день, щобзгадатиБердичівський бульвар –  улюблене місце прогулянок багатьох поколінь бердичівлян, яке мало особливу енергетику і було центром тяжіння містян. Тема розмови – образ легендарного Бердичівського Бродвею в літературі, музиці і кіно.  

Опубліковано в Культура

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на вівторок, 14 березня

Опубліковано в Гороскоп

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.